logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach.

podziekowania od olafaW piątkowy wieczór mieszkaniec Przecławia Olaf Malinowski wraz z rodziną ze sceny przecławskiego goksiru podziękował wszystkim darczyńcom, którzy w ciągu całego roku wsparli finansowanie jego leczenia i rehabilitację. Były występy grupowe i solistów, zaprezentowały się dzieci i uczniowie z gminnych przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Czytaj więcej...

After Blues zagrał w Przecławiu [FOTORELACJA]

AfterBlues miniaturkaDwóch muzyków i trzy instrumenty na scenie, kilkanaście osób na całą salę, półtorej godziny wypełnione bluesem – tak właśnie prezentował się występ grupy After Blues 17 sierpnia w Gminnym Ośrodku  Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

 

Czytaj więcej...

Statek piracki przypłynie do Przecławia

plac zabaw do remontuPrzed nami ekspresowa modernizacja gminnego placu zabaw w okolicach szkoły podstawowej. Rostrzygnięto już przetarg na wykonawcę tej inwestycji. Zmieni się praktycznie wszystko. I wszystko ma być nowe, funkcjonalne, kolorowe i spełniać wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Jeśli w październiku będą ciepłe dni, to nasze dzieci pobawią się na pokładzie nowego... statku pirackiego.

 

Czytaj więcej...

W Przecławiu powstanie wakacyjna strefa chillout'u

miejska plaza chiloutuOd następnej soboty, czyli od 16 lipca zacznie funkcjonować na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu specjalna wakacyjna strefa chillout'u. Na niewielkiej plaży ze złotym piaskiem będzie można skosztować oryginalnych napojów ze wszystkich stron świata oraz odpocząć na leżakach do późnych godzin wieczornych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wystawę uczniów z Technikum Kreatywnego

wystawa Już w najbliższy poniedziałek, 16 maja 2022, obędzie się wernisaż w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Swoje prace wystawiać będą uczennice i uczniowie Technikum Kreatywnego, szczecińskiej szkoły kształcącej w zawodzie Technik Fotografii i Multimediów.

 

Czytaj więcej...

PRZECŁAW - dla nas jesteście symbolem polskiej gościnności [POMAGAMY DALEJ]

Przeclaw UkrainieOstatnia akcja "Kanapka dla Uchodźców z Ukrainy" to petarda w Waszym wykonaniu - pisze Fundacja Oktan-US W okresie 21.03.2022- 13.04.2022 dziennie dostarczaliście 150 - 200 kanapek i bułek oraz żywność ze zbiórek. Wiedzieliście, że jedzeniem można ogrzać serca? I to jeszcze jak! Mamy dobre informacje - akcja w Przecławiu będzie kontynuowana.

Czytaj więcej...

Nie spóźnij się ze złożeniem wniosku o świadczenie 500+

wniosek 500 plusZbliża się koniec okresu rozliczeniowego programu 500+ i początek nowego. Jak przypomina minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg, aby zachować ciągłość wypłat, wniosek trzeba złożyć najpóźniej do końca kwietnia. Inaczej na pieniądze przyjdzie poczekać dłużej.

 

Czytaj więcej...

Ruszamy z konkursem wiedzy o gminie Kołbaskowo [ATRAKCYJNE NAGRODY]

V konkurs wiedzyPo sześciu latach przerwy wraca konkurs wiedzy o naszej okolicy. Wzorem poprzednich edycji będzie do odgadnięcia 30 pytań, konkurs będzie trwać 30 dni i będą do wygrania atrakcyjne nagrody. W tym roku, dzięki sponsorom, pula nagród przekroczy 2000 złotych.  
 
 

Czytaj więcej...