logo gif 10lat

Open menu

Lawendowa Izba zaprasza!

Lawendowa zapraszaDużo zmian czeka na smakoszy w przecławskiej Lawendowej Izbie. To przede wszystkim nowe menu, w którym pojawiły się oryginalne dania z kuchni polskiej, włoskiej a nawet ukraińskiej. Zmienił się także wystrój lokalu – to efekt remontu, który miał tu miejsce kilka tygodni temu.

 

Czytaj więcej...

Wznowiono prace na przedłużeniu Bielika

przedluzenie bielika 2021Trwa budowa drogi gminnej z Siadła Dolnego do Kurowa, wraz z odcinkiem ścieżki rowerowej, która ma być przedłużeniem Szlaku Bielika. Prace rozpoczęły się przed wakacjami, ale zatrzymały się. Z początkiem października ponownie ruszyły.

Czytaj więcej...

Przecławska giełda ma się dobrze [DUŻO ZDJĘĆ]

gielda przeclaw 2021Ruszyła pod koniec marca 2019. To było dokładnie tydzień po zamknięciu giełdy w Płoni. I trzeba przyznać po latach, że eksperyment się udał. Po trudnych początkach i słabej frekwencji - teraz na niedzielnej giełdzie w Przecławiu za każdym razem są tłumy. Handlu na terenie Rolhurtu nie zatrzymały kolejne fale pandemii oraz ograniczenia i zakazy.

Czytaj więcej...

Przecławska Biedronka czynna już w każdą niedzielę.

biedronka czynna w niedziele 2O dziś można zrobić zakupy w przecławskiej Biedronce w każdą niedzielę. Sklep będzie czynny od 9:00 do 20:00. Placówka dołączyła do swojej oferty możliwość nadania paczki i w ten sposób omija zakaz handlu w niedzielę. Wiadomość o otwarciu sklepu także w tym dniu nie uszczęśliwiła pracowników. Od tej pory muszą pracować siedem dni w tygodniu. W niedzielny poranek nie było jednak wielu chętnych do zakupów.

 

Czytaj więcej...

Letnie Oblicza Kultury - bezpłatnie dla wszystkich!

letnie oblicza kulturyDwa dni temu Gminy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przedstawił możliwość zorganizowania bezpłatnego koncertu bądź występu na dużej scenie plenerowej w Przecławiu w drugiej połowie sierpnia. Na odzew artystów nie trzeba było długo czekać. Chętnych pojawiło się się tak dużo, że już w sobotę cały grafik występów został wypełniony dzień po dniu. A kogo zobaczymy w Przecławiu?

Czytaj więcej...

Otwarcie Kauflanda już za kilka dni.

kauflandObiekt jest już praktycznie gotowy do oficjalnego otwarcia. Trzeci w Szczecinie hipermarket niemieckiej sieci "Kaufland" otworzy swe podwoje już za kilka dni. Sklep mieści się na terenie Centrum Handlowego "Rondo Hakena Park" położonego na granicy gminy Kołbaskowo i Szczecin.

Czytaj więcej...

Centrum Mięsa "MADAR" zaprasza!

Madar WarzymiceTo duża i ekspresowa inwestycja w naszej okolicy. W ciągu roku, w okolicach Warzymic, powstała duża i nowoczesna hurtownia mięsa i wędlin. Na ponad 3000 m2 można zaopatrzyć się w każdy rodzaj mięsa, a także wyrobów mięsnych i garmażeryjnych. Zbudowany od podstaw obiekt spełnia najwyższe wymogi sanitarne oraz zapewnia klientom duży komfort zakupów.

Czytaj więcej...

Zmiany w polickim wydziale Architektury i Budownictwa oraz w wydziale Komunikacji i Transportu

starostwo powiatowe policeStarostwo powiatowe w Policach informauje o istotnych zmianach w funkcjonowaniu wydziału Architektury i Budownictwa. Z początkiem sierpnia bezpośrednia obsługa klientów odbywać się będzie tylko dwa razy w tygodniu!

 

 

Czytaj więcej...