medentes przeclaw

 reklama

DNI BOHATERA DOMU 2020 21 dni wyjątkowych promocji, atrakcji i specjalnych ofert w sklepach Leroy Merlin.

dni bohatera domu wrzesien 202016 września 2020 rozpoczyna się doroczne święto wszystkich Bohaterów Domu Leroy Merlin; pracowników, producentów, dostawców, a zwłaszcza klientów, którzy kochają swoje domy i pragną mieszkać ładniej i wygodniej. Z tej okazji sklepy Leroy Merlin w Polsce przygotowały specjalny program, a w nim oferty specjalne na produkty przydatne do budowy, modernizacji czy odświeżenia domu lub mieszkania, pakiet usług po obniżonych cenach, lubiane przez wszystkich warsztaty i inne atrakcje. Na uwagę zasługują zajęcia on-line, na których miłośnicy roślin, pod fachową opieką, stworzą własne kompozycje roślinne w słoikach oraz obrazy z Chrobotka Reniferowego – mchu o specjalnych właściwościach. Warto podkreślić, że do sklepów zawitała nowa jesienna kolekcja produktów do wyposażenia i upiększenia domu. To dobra okazja, aby poznać nowości, dzięki którym nasze domy mogą stać się ładniejsze i wygodniejsze.

Czytaj więcej...

Alpaki i inne zwierzaki zapraszają do Bobolina [DUŻO ZDJĘĆ]

Alpaki 00Rozrasta się wiejskie podwórko w przygranicznym Bobolinie. Oprócz kucyków, pawi, bażantów, lisa czy wiewiórek pojawiły się dwie alpaki. Zwierzęta są wyjątkowo łagodne i zapraszają do wspólnych spacerów po okolicy. Mają już także swoje "gangsterskie" imiona - Don Vito i Luigi Corleone.

Czytaj więcej...

Krystyna Prońko i Alicja Majewska odwiedzą Przecław

pronko majewskaJeszcze w tym miesiącu do naszej miejscowości przyjadą dwie wokalistki, które nieprzerwanie królują w sercach fanów polskiej piosenki. Już w sobotę 19 września na deskach GOKSiR swój koncert da Krystyna Prońko. A tydzień później, 25 września - Alicja Majewska. Są jeszcze wolne bilety!

Czytaj więcej...

Przebudowa dróg dojazdowych w CH Auchan w Ustowie.

Przebudowa CHAuchanDo końca września ma potrwać przebudowa dróg dojazdowych do poszczególnych obiektów na terenie Centrum Handlowego w Ustowie. Zamknięta jest częściowo jedna z nitek dojazdowych do hipermarketu Auchan i galerii handlowej. Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość i jeszcze przez miesiąc jeździć niewielkim objazdem.

Czytaj więcej...

"Harmonia w przestrzeni” jesień-zima 2020/21

LeroyMerlin ModneScianyiPodlogi 1Jak będzie wyglądał nasz dom jesienią i zimą 2020/21? Wiele wskazuje na to, że jeszcze większą wagę będziemy przywiązywać do funkcjonalnych rozwiązań i użytecznych pomysłów. Zwrócimy uwagę natworzenie wspólnej, przyjaznej dla wszystkich domowników, przestrzeni. Nie zapomnimy o prywatnych strefach, w których każdy członek rodziny, zgodnie ze swoimi potrzebami, urządzi własny azyl – indywidualne, prywatne miejsce do pracy, relaksu czy lektury. Nie będziemy odkładać na przyszłość niezbędnych napraw, usprawnień i modernizacji. Czy w takim razie będzie się liczyć wyłącznie funkcjonalność wnętrza? Nic bardziej mylnego. Docenimy dobrze zaprojektowane, komfortowe i wysmakowane w każdym szczególe domowe przestrzenie.

Czytaj więcej...

Dołącz do Klubu Bohaterów Domu Leroy Merlin i ciesz się korzyściami.

Klub bohaterow domuW dniu 6 sierpnia 2020 debiutuje Klub Bohaterów Domu Leroy Merlin przeznaczony dla firm i osób prywatnych planujących modernizację mieszkań, budowę domu, prace w ogrodzie, a więc dla wszystkich z nas, którzy chcą mieszkać wygodniej i ładniej. Dołączenie do Klubu to prosty sposób na dostęp do dedykowanych klubowiczom ofert specjalnych, promocji, rabatów i usług. To także wiele ułatwień związanych z zakupami. Rejestracja w Klubie jest nieskomplikowana, a korzyści z dołączenia są widoczne już przy pierwszych zakupach.

Czytaj więcej...

Modne ściany i stylowe podłogi w jesiennej kolekcji Leroy Merlin.

LeroyMerlin ModneScianyiPodlogi 1Jak będzie wyglądał nasz dom jesienią i zimą 2020/21? Wiele wskazuje na to, że jeszcze większą wagę będziemy przywiązywać do funkcjonalnych rozwiązań i użytecznych pomysłów. Nie będziemy odkładać na przyszłość niezbędnych napraw, usprawnień i modernizacji. Czy w takim razie będzie się liczyć wyłącznie funkcjonalność wnętrza? Nic bardziej mylnego. Docenimy dobrze zaprojektowane, komfortowe i wysmakowane w każdym szczególe domowe przestrzenie. Na początek zwróćmy uwagę na podłogi i ściany.

Czytaj więcej...

Granica niby otwarta - jednak na zakupy czy nad jezioro nie pojedziesz.

locknitzNiemiecki kraj związkowy Maklemburgia-Pomorze Przednie, graniczący z naszą gminą, nie zniósł zakazu jednodniowej turystyki. Oznacza to, że aby wybrać się do Penkun, Locknitz czy Pasewalku na krótką wycieczkę lub zakupy, musimy mieć wykupiony nocleg. Jego brak, podczas kontroli policyjnej, może nas słono kosztować.

Czytaj więcej...

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej

 

 

Open menu

medentes przeclaw

 reklama