logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Salon Firan Design w Warzymicach zaprasza!

Design WarzymicePiękne firany i zasłony, stylowe karnisze i poduszki, nowoczesne rolety i żaluzje. To wszystko, a nawet więcej możemy znaleźć w salonie Design zlokalizowanym na osiedlu Dębowym w Warzymicach. To miejsce w którym czeka na klienta fachowa obsługa i pomoc w aranżacji domu czy mieszkania. Firma oferuje także bezpłatne doradztwo, pomiar i wizualizację tak, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klienta.

 

Czytaj więcej...

Barwy natury barwami życia [FOTORELACJA]

KonkursFotoKPGKSpotkania w świetlicach, warsztaty i nauka jak robić zdjęcia. Jakim sprzętem, w jakim oświetleniu i jakim plenerze? Potem wyjścia na łono natury, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody, lub wykonać ładne zdjęcia portretowe w terenie. Na koniec wystawy. Właśnie zakończył się projekt stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo pod nazwą "Barwy natury barwami życia".

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

wesolych swiat 2022Wszystkim naszym czytelnikom, z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt.

 

 

Czytaj więcej...

Ilu nas jest?

IluNasJestIle osób jest zameldowanych w naszej gminie? Która miejscowość jest najludniejsza? Mamy dla Was trochę liczb.

 

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na 1 urodziny NiUS Radia

nius radio urodzinyW imieniu pracowników Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności, a przede wszystkim zespołu NiUS Radia, zapraszamy na pierwsze urodziny naszej uniwersyteckiej rozgłośni, które odbędą się 6 grudnia (wtorek) o godz. 18.00,  w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
 
 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Halloween. Koniecznie zdobądź bilety!

Halloween 2014Pierwszą dużą imprezę halloweenową zorganizował Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo w Przecławiu dwanaście lat temu. Pomimo kilku przerw, udało się tą imprezę wpisać w kalendarz wydarzeń naszej gminy. W zeszłorocznej imprezie zorganizowanej w GOKSiR wzięło udział ponad 500 dzieci. W tym roku frekwencja może być jeszcze większa, stąd konieczność zaopatrzenia się w stosowne wejściówki na imprezę.

 

Czytaj więcej...

Setka kociaków czeka na nowy dom

kocieta schronisko dobra95 kotów, zarówno młodych jak i dorosłych czeka na adopcję. W Międzygminnym Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej przebywają koty różnego umaszczenia, które od dłuższego czasu czekają na nowego właściciela. Przed nami zima, a w tym roku kotów do adopcji jest wyjątkowo dużo.

 

 

Czytaj więcej...

Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach.

podziekowania od olafaW piątkowy wieczór mieszkaniec Przecławia Olaf Malinowski wraz z rodziną ze sceny przecławskiego goksiru podziękował wszystkim darczyńcom, którzy w ciągu całego roku wsparli finansowanie jego leczenia i rehabilitację. Były występy grupowe i solistów, zaprezentowali się uczniowie i dzieci z gminnych przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Czytaj więcej...