logo gif 10lat

Open menu

magnolia przeclaw

 reklama

Hulajnogi elektryczne w naszej okolicy - gdzie powinny się pojawić? [KONKURS Z NAGRODAMI]

hulajnogi elektryczneDwa tygodnie temu postawiono pierwsze elektryczne hulajnogi w okolicach "Czerwonej Torebki" w Warzymicach. Właściciele firmy chcieliby poznać zdanie naszych czytelników, czy taka oferta sprawdzi się w naszej lokalnej społeczności? Pytanie także - jakich innych stałych miejsc postoju życzyliby sobie ich przyszli użytkownicy w czasach tak szybkiej ekspansji ścieżek pieszo-rowerowych na terenie gminy Kołbaskowo. Dla autorów najciekawszych wypowiedzi czekają nagrody.

 

Jesteśmy nową firmą ze Szczecina, założoną przez dwóch znajomych - mówi Marcin Kwiecień - zorientowani właśnie na to, by dostarczyć innowacyjny transport w te miejsca Szczecina, gdzie widzieliśmy niezaspokojone potrzeby. Tak powstały Szczecińskie Hulajki - https://www.facebook.com/szczecinskie.hulajki By dostarczyć wysoki poziom całodobowej obsługi, zdecydowaliśmy, że nasze hulajnogi będą jeździły w systemach Blinkee.city - polskiej firmy dostarczającej usługi e-sharingu pojazdów elektrycznych w ponad 40 europejskich miastach.

Szczecińska firma obecnie konkuruje na rynku z inną polską firmą - Quick, oraz od niedawna, z estońską korporacją - Boltem. A w najbliższych planach znajduje się właśnie rozszerzenie usług wynajmu hulajnóg na tereny mniejszych miejscowości naszego województwa - co dla nas ważne, na warunkach odpowiadających lokalnej społeczności.

Nie chcemy "zagracać" chodników - dostosujemy ilość hulajnóg i miejsca, w których będą czekały na klientów do ich preferencji - mówią właściciele. Nasz codzienny patrol serwisowy czuwa, by nie utrudniały one przejść, nie leżały wywrócone na trawnikach, by były czyste i gotowe do drogi.

  reklama

Hair-House

 Jas

By właśnie poznać preferencje mieszkańców - czytelników Portalu przeclaw24.pl, prosimy o pomoc poprzez zapytanie ich, gdzie chcieliby zobaczyć hulajnogi na terenach swoich miejscowości, a my będziemy sukcesywnie starali się odpowiadać na to zapotrzebowanie - dodaje Marcin Kwiecień. Dodatkowo - specjalnie dla naszych mieszkańców, wybierzemy imię dla jednej z nich, która zostanie ambasadorką Przecławia i Warzymic i jako pierwsza stanie w nowej, rozszerzonej strefie. Wybrana przez nas wspólnie nazwa, zostanie naniesiona na hulajnogę i zadbamy, by była na niej widoczna do końca jej "służby". Dodatkowo, zwycięzca otrzyma 200 minut do wyjeżdżenia na hulajnogach.

Szczecińskie Hulaśki prowadzą obecnie ciekawą akcję promocyjną na stronie https://zrzutka.pl/szczecinskie-e-hulajnogi Wpłacając tam kwotę z progów nagród, każdy wspierający otrzyma ją podwojoną w postaci środków - minut do wyjeżdżenia na naszych Szczecińskich Hulajkach w usłudze Blinkee.city (https://www.facebook.com/Blinkeee)

reklama

500 250 starostwo zyczenia

Pin It