medentes przeclaw

 reklama

Kończy się remont "Biedronki". Znamy datę otwarcia.

biedronka remont 2019Trwa kapitalny remont osiedlowej "Biedronki". Sklep powiększy nieco swoją powierzchnię, zniknie żarówiasty kolor na elewacji a w środku będą nowe lady chłodnicze, stanowiska kasowe, okna i drzwi. Generalny układ stoisk będzie jednak zbliżony do poprzedniego. Ma być więcej przestrzeni, nowoczesności i więcej rozwiązań ekologicznych. A kiedy otwarcie?

 

 

Dokładnie 31 października zrobimy zakupy w zmodernizowanej "Biedronce" w Przecławiu. Jak zapewniają menedżerowie w tym dniu na klientów czekać będą atrakcje i degustacje oraz specjalne promocje na wybrane produkty.

Po gruntownym remoncie sklep zyska nowy wygląd - mówi Mariusz Wiśnik, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny m.in. za sklep w Przecławiu. Będzie zachęcać klientów m.in. elewacją w eleganckim antracycie i przeszkloną witryną. To nie wszystko, zmieni się też wnętrze placówki. Po dostosowaniu do tzw. layoutu 2.0 sklep będzie miał wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep o powierzchni sali sprzedaży 800 m² stanie się także bardziej ekologiczny, dzięki zastosowaniu w chłodziarkach i lodówkach przyjaznych środowisku gazów, jak naturalne CO2 i oświetleniu LED. W placówce działać będzie 5 kas. Obok niej funkcjonować będzie przestronny parking z 40 miejscami postojowymi.

Biedronka sukcesywnie zmienia swoje sklepy w całej Polsce. W nowych placówkach stosuje się format 2.0, który oznacza bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały m.in. wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Biedronka w Przecławiu jest czynna od poniedziałku do soboty od 6:30 do 22:00 a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

BIURO NIECZYNNE
TELEFONICZNE WYSTAWIANIE POLIS
PN - SO 9:00 - 19:00
TEL: 918-521-325, 531-777-789
E-MAIL: INFO@AGENCJAUFO.PL

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

   reklama

dotyk piekna

NOWY GABINET W PRZECŁAWIU
Zabiegi na ciało
Zabiegi na dłonie i stopy
Rabat 20% na pierwszą wizytę
tel: 511 328 327
www.facebook.com/DotykPieknaKM

więcej

  reklama

sixxDodatkowy język angielski
w przedszkolach oraz szkołach
w Przecławiu i Kołbaskowie
Zapisy na nowy rok szkolny
Tel 690 423 006
email biuro@six.edu.pl
www.sixcj.pl

więcej