logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Barwy natury barwami życia [FOTORELACJA]

KonkursFotoKPGKSpotkania w świetlicach, warsztaty i nauka jak robić zdjęcia. Jakim sprzętem, w jakim oświetleniu i jakim plenerze? Potem wyjścia na łono natury, aby pokazać piękno otaczającej nas przyrody, lub wykonać ładne zdjęcia portretowe w terenie. Na koniec wystawy. Właśnie zakończył się projekt stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo pod nazwą "Barwy natury barwami życia".

 

 

To kolejny projekt realizowany przez KPGK na rzecz seniorów oraz środowiska w którym żyją. Jego głównym celem jest integracja środowisk senioralnych, integracja międzypokoleniowa i promowanie fotografii. Okazuje się, że robienie zdjęć jest jak najbardziej aktywną formy spędzania czasu wolnego i rozwijanie nowych zainteresowań oraz kreatywności.

 

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

 

Udało się, a z efektów jesteśmy bardzo dumni - mówi Renata Wójcik, szefowa stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Projekt został zrealizowany dzięki Starostwu Powiatowemu w Policach, które wsparło nas finansowo, Gminie Kołbaskowo, która wsparła nas logistycznie, no i oczywiście dzięki wielu osobom, które zaangażowały się w jego realizację. Wszystkim bardzo dziękuję i do zobaczenia w kolejnej edycji.

 

  reklama

Hair House Fryzjer Przecław

 

Projekt polegał na organizacji cyklu spotkań warsztatowych podczas których seniorzy uczyli się sztuki fotografowania. W sumie podczas projektu wykonano prawie tysiąc zdjęć, które wspólnie oceniano pod względem jakości, estetyki i piękna. Wybrane zdjęcia trafiły już na pierwszą wystawę, która odbyła się w Siadle Górnym. W planach organizatorów jest także wystawa zdjęć w przecławskim GOKSIR-rze.

 

reklama

Botaniczna Kwiaciarnia

 

Pin It