logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Już w najbliższą sobotę dużo atrakcji dla dzieci

zabawa kontra dzieciakiRusza trzecia edycja „Zabawy kontra dzieciaki”. To wydarzenie, które odbędzie się 2 września na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Podczas imprezy odbędą się liczne gry, konkursy, zabawy familijne oraz III Bieg na Szczęście – PaTaTaJ.

 

 

 

Ilość atrakcji, które przygotowali organizatorzy jest ogromna. Prezentowane będą także pokazy jazdy konnej, woltyżerki oraz hipoterapii. Podczas wydarzenia zaprezentuje się Policja Konna oraz Straż Pożarna z Polic. Będzie możliwość pospacerowania z alpakami. W ramach wydarzenia odbędzie się koncert zespołu Spoko Loko

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

Hair-House

Ancora Warzymice

 

Organizatorzy przewidzieli także kilka niespodzianek. Na terenie imprezy rozlokowane będą stoiska wystawiennicze m.in z regionalnym rękodziełem i produktami. Podczas imprezy na scenie głównej zaplanowane są występy i pokazy dzieci i młodzieży. Na wydarzenie serdecznie zaprasza Fundacja Sedina HS. Współorganizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Wydarzenie objęte Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzaty Schwarz.

plakat

 

Wstęp wolny!