logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Ruszyła rekrutacja do Przedszkola Montessori Magnolia w Przecławiu!

Magnolia Przeclaw rekrutacjaNa przecławskiej mapie placówek oświatowych widnieje ważny punkt. Pod adresem Przecław 3 działa przedszkole i żłobek z jedną z najbardziej znanych i docenianych metod edukacyjnych na świecie. To placówka oparta na kształceniu najmłodszych dzieci metodą Montessori, która tworzy indywidualny plan rozwoju dla każdego dziecka. Już dziś warto zapoznać się z bogatą ofertą tej placówki, wyposażonej w niezwykłe pomoce edukacyjne, gabinet terapii integracji sensorycznej, salę gimnastyczną oraz dużym ogrodem.

Nabór rozpoczyna się już 1 marca 2021r. - wszystkich zainteresowanych rodziców, prosimy o zgłoszenie udziału w procesie rekrutacyjnym telefonicznie: 514 618 020 lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkole Montessori Magnolia, to miejsce, w którym z powodzeniem i niezmienną pasją budujemy przyjazne środowisko dla dzieci - mówi dyrektor placówki Anna Wojciechowska. Uniwersalność i ogromną popularność na całym świecie Metoda Montessori zyskuje poprzez możliwość tworzenia indywidualnego programu rozwoju dla każdego dziecka. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne, stawiamy je w centrum, otoczone szacunkiem i miłością.

Angielski każdego dnia! Dzieciom zapewniamy najwyższy poziom wczesnej nauki języka angielskiego. Placówka współpracuje z "British Council" - instytucją reprezentująca Wielką Brytanię, która jest globalnym ekspertem w obszarze języka angielskiego.

Matematyka na najwyższym poziomie! "SensorialMath" - to jedyny w swoim rodzaju autorski program do poznania "Królowej Nauk", który sprawi, że dziecko w sposób atrakcyjny i przyjemny nauczy się matematyki. Placówka posiada unikatowe i wysokiej jakości, oryginalne pomoce rozwojowe Montessori. Zajęcia odbywają się codziennie, prowadzone przez wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy tworzą indywidualny plan nauczania dziecka. W tym programie nauczania każdy rodzic będzie systematycznie otrzymywał ewaluację osiągnięć dziecka.

Taniec i ruch. Na terenie placówki mieści się sala gimnastyczna, duży plac zabaw i ogród Montessori. Wykwalifikowana kadra instruktorów prowadzi zajęcia z tańca towarzyskiego. Dzieci także uczestniczą w zajęciach rytmiki i umuzykalnienia. Ważnym punktem zajęć muzycznych jest nauka gry na pianinie i bębnach afrykańskich. Dzieci również rozwijają kreatywność poprzez teatr i zajęcia ruchowe.

Akademia kulinarna. W placówce prowadzone są cykle warsztatów, które wprowadzają dziecko w świat kuchni i potraw z całego świata. Dzieci poznają sprzęt kuchenny i jego zastosowanie oraz savoir vivre przy stole. Misją przedszkola jest przygotowanie dziecka do życia, dlatego w przedszkolu samodzielnie przygotowują posiłki, wypiekają chleb, kiszą ogórki, piorą, prasują, szyją, czyszczą buty, pielęgnują ogródek i wykonują wiele innych czynności, które są częścią naszej codzienności, a dla dzieci stają się wielką pasją.

Program terapeutyczny. W ramach placówki funkcjonuje centrum terapii dziecięcej z salami do zajęć Integracji Sensorycznej, Metody Tomatisa® oraz poradnia logopedyczna. Prowadzone są również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej i terapii ręki.

Obecnie w placówce trwa rekrutacja. Do grupy żłobkowej będą mogły uczęszczać dzieci w wieku od 18 do 30 miesięcy - a w grupach przedszkolnych w wieku od 2,5 do 7 lat. Już dziś warto zapoznać się osobiście z ofertą dydaktyczną.
PRZEDSZKOLE MONTESSORI MAGNOLIA – TO UDANY START TWOJEGO DZIECKA!Magnolia logo

 

Przedszkole Montessori Magnolia Przecław
Przecław 3
72-005 Przecław
Tel 514 618 020
www.montessori-magnolia.pl 
www.facebook.com/MontessoriMagnolia/