logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Piękny początek lata - Zielona Loteria Leroy Merlin

Leroy loteriaMarzy Ci się wygodna, przestronna kuchnia? Planujesz wymianę podłóg i drzwi albo generalne porządki w ogrodzie? Zastanawiasz się jak urządzić domowe Spa we własnej łazience? Rozważasz remont lub modernizację mieszkania? W Leroy Merlin znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - od kafelków po zasłony. Dodatkowo możesz uzyskać fachowe porady specjalistów i zamówić pakiet usług, dzięki którym metamorfoza wnętrz przebiegnie szybko i sprawnie. Zacznij działać 25 czerwca.

 

 

W najbliższy czwartek 25 czerwca startuje Zielona Loteria Leroy Merlin, a wraz z nią do sklepów zawitają nowe kolekcje i produkty po niższych, atrakcyjnych cenach. Do wygrania jest 100 000 nagród w tym 3 samochody Toyota Corolla Hybrid, metamorfoza ogrodu lub tarasu o wartości 25 000 zł pod kierunkiem Mai Popielarskiej, udział w warsztatach kulinarnych z Anią Starmach, karty upominkowe o wartości: 20, 50, 100 i 1000 zł oraz szereg produktów przydatnych w domu i ogrodzie.

Leroy kampania 06 baner 1

W Zielonej Loterii Leroy Merlin mogą wziąć udział klienci indywidualni i firmy. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wartość zakupów, czy ich częstotliwość. Każdy klient otrzyma w kasie specjalny kupon, na którym znajdują się dwa okienka: „graj o nagrodę natychmiastową” i „graj o nagrodę główną”. Nagrody natychmiastowe, jak sama nazwa wskazuje, wydawane są codziennie w sklepach. Nagrody główne będą losowane 3-krotnie w trakcie trwania loterii. Każdy ma więc szansę na wygraną zwłaszcza, że pula nagród jest znacząca, bo to ponad 100 000 różnych produktów. Szczegóły i regulamin dotyczący Zielonej Loterii Leroy Merlin znajdują się na stronie www.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie Leroy Merlin. Loteria potrwa do 15 lipca 2020 r.

Przed wizytą w sklepie warto zapoznać się z katalogiem Projekt 2020 na stronie https://katalog.leroymerlin.pl/. W publikacji czytelnicy znajdą ciekawe pomysły i inspiracje, użyteczne podpowiedzi, kompletne rozwiązania i bardzo wiele propozycji produktów utrzymanych w różnej stylistyce i po cenach na każdą kieszeń, które ułatwią podjęcie decyzji.

Leroy kampania 06 baner 2 

W Polsce znajduje się 68 sklepów w 45 miastach. Leroy Merlin współpracuje z ok. 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ponad 40 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach:
• Budowa: materiały budowlane i wykończeniowe
• Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność,
• Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz,
• Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne
• Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzie itp.

 

Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl

 

 

Pin It