logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Rozdajemy książki w ramach przecławskiej akcji "Zostań w domu - czytaj"

zostan w domu czytajOd 12 marca wszystkie dzieci i wielu dorosłych zostało zmuszonych do pozostania w domu. O tak wiele wolnego czasu konkurować z pewnością będą producenci gier, filmów i telewizja. Czy znajdzie się czas na czytanie i naukę? Gorąco zachęcamy rodziców i dzieci do skorzystania ze "społecznej kwarantanny" w sposób, który zbuduje kompetencje i wiedzę na przyszłość.

 

 

Badania udowodniły, że czytanie skutecznie niweluje stres: już 6 minut czytania obniża poziom stresu o 60%. Czytanie przynosi także wiele innych skutków długofalowych:, buduje kompetencje społeczne, emocjonalne i kognitywne, ma moc niwelowania różnic społecznych.

  reklama

Ostoja

 

Zachęcamy: macie czas? Czytajcie! Dla uspokojenia, dla rozwoju emocjonalnego oraz dla odbycia najwspanialszych podróży pozostając we własnych czterech ścianach! W tym tygodniu mamy do rozdania 80 książek "Opowieści zz rzeki" przecławskiego powieściopisarza Artura Justyńskiego.

opowiesci zza rzekiDla mieszkańców naszego osiedla, którzy nie mają już co czytać mam swoją książkę Opowieści zza rzeki - mówi Artur Justyński - Za darmo! Trzeba tylko zadbać o jakiś bezpieczny sposób ich przekazania zainteresowanym. 

Jeśli komuś nie uda się otrzymać bezpłatnego egzemplarza - książka dostępna jest w wielu księgarniach internetowych w cenie około 30 zł. Np w Empiku pod adresem https://www.empik.com/opowiesci-zza-rzeki-justynski-artur,p1137437358,ksiazka-p

 

 

niemiecki cz 5Chętnie dołączę się do akcji rozdawania książek mieszkańcom Przecławia - mówi Magdalena Pałys, autor i wydawca serii książek językowych dla dzieci - w moim przypadku tym posiadającym pociechy w wieku od pięciu do jedenastu lat, żeby się zajęły czymś ciekawym i twórczo podziałały podczas tej społecznej kwarantanny.

Gdyby okazało się że komuś nie uda się dostać tych książek - są do kupienia i zamówienia w księgarni Bookland link tutaj https://bookland.com.pl/catalogsearch/result/?q=podstawy+niemieckiego lub na specjalnie przygotowanej stronie www.germaniac.pl

 reklama

Montessori 2

A jak otrzymać bezpłatną książkę? Zapraszamy od 17 marca do sklepu "Jaś" w Przecławiu gdzie każda zainteresowana osoba otrzyma od sprzedawcy jedną sztukę. Prośba, aby brać po jednym egzemplarzu aby trafiły one do jak największego grona.

Pin It