logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zapraszamy na 29 finał WOŚP do Przecławia

wosp 2021Już 31 stycznia wspólnie będziemy zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia najmłodszych. W gminie Kołbaskowo finał odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji i będzie to po części edycja wirtualna. Już trwają aukcje w internecie atrakcyjnych przedmiotów. A całość wydarzenia odbędzie się na powietrzu, z zachowaniem bezpieczeństwa a transmisje z koncertów będzie można obejrzeć na telebimie i w internecie.

 

 

Po ostatnich zmianach obostrzeń dotyczących pandemii koronawirusa w naszym kraju i przedłużeniu licznych ograniczeń do 31 stycznia włącznie, wiele osób zadaje sobie pytanie, czy 29 finał WOŚP w Przecławiu zagra.

Ja nie widzę innej możliwości, abyśmy nie zagrali - mówi Mariusz Skóra, szef sztabu 4542. Zagramy bez udziału publiczności. Ale ustawimy przed naszym Domem Kultury telebimy, gdzie przechodnie będą mogli zobaczyć co się dzieje na scenie.

Na naszym terenie kwestować będzie około 30 wolontariuszy. Ale już od dłuższego czasu puszki sztabu stoją w wielu punktach handlowych na terenie całej gminy - oto lista: recepcja GOKSiR, Żłobek w Przecławiu, Urząd Gminy w Kołbaskowie, Recepcja Basen, Studio Fryzjerskie Moniki Korcz w Przecławiu, Kwiaciarnia Sempreverde Warzymice, Fabryka Fryzur Warzymice, Owocowy Świat Warzymice, Sklep Zoologiczny REKSIO Przecław, Psie Studio Przecław oraz "Bagietka" w Czerwonej Torebce.

  reklama

Hair-House

 

W na scenie GOKSiR odbędą się pokazy grup tanecznych oraz innych grup artystycznych trenujących w Przecławiu, pokazy sztuk walki. Zagra m.in. grup ETA ze Szczecina, a gwiazdą wieczoru będzie grupa "Dikanada", która przeniesie nas w bałkańskie klimaty.

W świątecznej giełdzie prezentów znajdziemy płyty artystów z autografami, plakaty, ręcznie szyte maskotki, podkoszulki, kalendarze oraz mnóstwo gadżetów do Wielkiej Orkiestry. Są też limitowane okulary Jurka Owsiaka z certyfikatem i autografem. Całość galerii wraz z aktualnymi cenami można śledzić pod adresem: https://www.facebook.com/media/set?vanity=goksir.kolbaskowo&set=a.819463631936051
Obecnie liderem licytacji jest nieoczekiwanie tort bezowy z malinami i jagodami, który w tej chwili kosztuje 550zł

Dzień wcześniej, w sobote, od 10:00 startuje WOŚP'owy turniej siatkarski na terenie GOKSiR. A godzinę wcześniej rajd OFFROAD przewidziany na około 100 uczestników. Z pewnością warto zobaczyć start - będzie bardzo głośno!

  reklama

Tasso

 

Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez towarzyszących będzie organizowany przez Gosię, Asię i Anię SIEMA ZDROWIE 2. Pierwsza edycja aktywności sportowej cieszyła się rok temu dużym zainteresowanie. Tak więc zapraszamy na drugą edycję.

W zabawie polegającej na aktywności sportowej pod nazwą SIEMA ZDROWIE można wziąć udział o dowolnej godzinie od 10:00 do 18:00. Pakiety startowe o wartości 40zł będzie można odebrać już w sobotę. Wpisowe to będzie dowolna kwota do puszki WOŚP. Każdy otrzyma swój numer startowy, mapę na której będzie do zaliczenia 5 punktów. Po skompletowaniu całego swoistego "marszobiegu na orientację" będzie można zgłosić się po medal. Oczywiście trzeba będzie zachować dystans i nosić maseczkę. Start i meta będzie na terenie GOKSiR. W punktach kontrolnych trasy będą ustawieni harcerze, którzy będą przybijać odpowiednie pieczątki na mapkach.

Można przebiec, można przespacerować z psem, przejechać się na hulajnodze, na rowerze - mówi Anna Redlarska, jedna koordynatorek biegu SIEMA ZDROWIE. Zachęcam całe rodziny do wzięcia udziału. Zgłoszenia i pakiety startowe będą do obioru w namiocie w sobotę od 11:00 do 14:00 oraz w niedzielę, w dniu finału od godziny 10:00.

Prawdopodobnie urywki przecławskiego finału zostaną pokazane przez ogólnopolską stację TVN i TVN24

Pin It