logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Koncert HAPPYSAD przeniesiony do Przecławia. Fani oburzeni!

happysad10 listopada w szczecińskim "Kosmosie" miał się odbyć koncert grupy HAPPYSAD. Niespodziewanie jednak, na kilka dni przed całym wydarzeniem, przeniesiony został do Przecławia. Fani grupy są zaskoczeni tą decyzją, część z nich domaga się zwrotu środków za bilety. A na portalach społecznościowych pojawiają się krytyczne komentarze odnośnie organizatora wydarzenia.

 

 

To już osiemnaście lat działalności grupy HAPPYSAD, która wyruszyła z tej okazji w trasę dookoła Polski. 7 listopada chłopaki zagrają w Toruniu, 8-ego w Poznaniu a 9-ego w Zielonej Górze. W niedzielę 10 listopada koncert miał się odbyć w Szczecinie w odnowionej sali byłego kina "Kosmos". Jednak okazuje się, że na obecną chwilę nie będzie tam można zorganizować tego wydarzenia. Koncert, decyzją organizatora, został przeniesiony do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. W jego opinii główna sala nowego domu kultury w Przecławiu jest akustycznie i technicznie zaliczana do najwyższej klasy i sporo większa niż hol Kosmosu. Bilety zachowują ważność. Dodatkowo przy zakupie biletów skorzystają mieszkańcy naszej gminy. Pojawiła się pula biletów po 49 zł ważna wyłącznie za okazaniem karty mieszkańca Gminy Kołbaskowo.

Decyzja o przeniesieniu koncertu nie spodobała się niektórym fanom grupy. A na portalach społecznościowych pojawiają się krytyczne komentarze pod adresem organizatora.
"Tydzień przed koncertem zostaje zmienione miejsce na wypi*dowo co przeszkadza wielu osobom" - pisze p. Michał.
"Kpina. Nie to, że zmieniono miejsce, bo to jestem w stanie zrozumieć, tylko to, że w żaden sposób, poza śmiesznym postem na fejsie, nie poinformowano posiadaczy biletów. Gdyby nie przypadek, za tydzień wylądowałabym w Kosmosie. Taki szczegół, że nie warto napisać mejla, na adres, na który poleciały bilety. PR najwyższa klasa" - pisze p. Paulina
"Przenosicie koncert na obrzeża miasta i dajecie niepotrzebne pstryczki, że to tylko kilka minut za daleko. Wcale to nie takie kilka minut, a sam dojazd tam to będzie katorga" - pisze p. Michał
Jeżeli ktoś uzna że to jednak te parę minut za daleko - prosimy o kontakt z Ticketos w sprawie zwrotu. Zachęcamy jednak by temat dwa razy przemyśleć ;) Bo warunki w nowym miejscu będą świetne, a naprawdę jest tam z centrum bliżej niż na Prawobrzeże - pisze organizator koncerty.szczecin.pl
Ludzie rezygnują z koncertu bo przeniósł się zaledwie kilka km dalej. Niektórzy jeżdżą kilkaset kilometrów nawet, żeby tylko zobaczyć ulubiony zespół. WIDAĆ JACY Z WAS PRAWDZIWI FANI - pisze p. Kamil.

Koncert odbędzie się w sali koncertowej wewnątrz budynku - mówi w imieniu organizatora Piotr Trafny. Powodem jest przedłużające się oddanie do użytku przestrzeni hola Kosmosu. Bilety są dostępne w sprzedaży i dobra wiadomość jest taka ze po przeniesieniu ich liczba się zwiększyła.

Internauci w komentarzach obawiają się także o kłopoty z powrotem do Szczecina po godzinie 22:00. Ostatni autobus odchodzi o 22:50. Happysad na scenie o 20:00, więc spokojnie uda się zdążyć nawet na wcześniejsze - przystanek jest parę metrów od GOKSiR. W przyszłym tygodniu zwrócimy się także do ZDiTM o jeden dodatkowy kurs w okolicach 23:00, może coś z tego będzie - dodaje organizator.

Bilety na koncert są dostępne pod adresem https://ticketos.pl/event/2411/happysad-szczecin oraz https://bilety.fm/pl/muzyka/4318-happysad-goksir-przeclaw.html

Pin It