logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

#GaszynChallenge dotarł i do nas. Strażacy pompują tym razem dla Franka.

gaszyn chalange police 1Zaczęło się od zbiórki na lek dla Wojtusia Howisa cztery miesiące temu. Zbiórkę mocno zakłóciła pandemia koronawirusa. Rodzice niemal stracili nadzieję, że uda się uzbierać ponad dziewięć milionów złotych - jednak się udało. Teraz przyszedł czas na zbiórkę dla dziecka z naszych okolic. W pomoc dla Franka Kępy angażują się kolejne ekipy strażaków. Wyzwanie wczoraj podjęła PSP Police i nominowała m.in. OSP Kołbaskowo.

 

 

 

Gaszyn Challenge dedykowany Wojtusiowi okazał się wielkim sukcesem. Do dziś na konto siepomaga.pl trafiło już 10 mln zł. Teraz akcja może pomóc innym chorym dzieciom.

Z racji, że Wojtuś już uzbierał całą kwotę na najdroższy lek na świecie – pompujemy dla Franka Kępy ze Szczecina, który także zmaga się z chorobą SMA - mówią strażacy z PSP w Policach. A do wykonania zadania nominowali Zakładową Straż Pożarną Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., Komendę Powiatową Policji w Policach oraz OSP Kołbaskowo.

  reklama

Ostoja

Zasady bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek - informuje Marcin Topór, organizator zbiórki. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Franka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

Sytuacja Franka Kępy i rodziców jest bardzo trudna. 14 lutego skończył się nasz świat. Gdy inni wychodzili z kwiaciarni z bukietami, my dowiedzieliśmy się, że Franek, nasz synek, cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Śmiertelna choroba odbiera mu siły, a my walczymy o ratunek! O szansę dla naszego dziecka… - piszą rodzice Franka - Ada i Bartek Kępa.

Zbiórkę Gaszyn Challenge dla Franka można obserwować pod adresem https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek a środki z tej zbiórki trafiają bezpośrednio na główna zbiórkę charytatywną Franka Wojownika pod adresem https://www.siepomaga.pl/franekwojownik

Na obecną chwilę brakuje jeszcze ponad 4 mln zł.

#GaszynChallenge

Wyzwanie #GaszynChallenge podjęte i wykonane. Dziękujemy za nominację OSP Trzebież. Z racji, że Wojtuś już uzbierał całą kwotę na najdroższy lek na świecie – pompujemy dla Franka Kępy ze Szczecina, który także zmaga się z chorobą SMA. Do wykonania zadania nominujemy: - Zakładowa Straż Pożarna Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A., - Komenda Powiatowa Policji w Policach, - Osp Kołbaskowo. Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na konto Franka z poniższego linku. https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach Piątek, 12 czerwca 2020

 

Pin It