logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

IRA w Przecławiu [KONKURS - DO WYGRANIA BILETY]

IRA Przeclaw20 kwietnia do Przecławia przyjedzie jeden z najważniejszych polskich zespołów, który na rockowej scenie jest już od 35 lat. Chłopki mają na swoim koncie ponad trzy dekady aktywności scenicznej, 12 albumów studyjnych i występy na największych polskich festiwalach rockowych. Obecnie trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, z dostępnych biletów pozostały już tylko te z ostatniej, trzeciej puli. Dwa z nich będzie można wygrać w naszym konkursie.

Czytaj więcej...

Co się (z)buduje w naszej okolicy?

Co sie zbuduje Przecław, Warzymice i okolice to tereny dużej aktywności deweloperskiej. Z roku na rok powstają kolejne bloki a nawet całe osiedla. Przyjrzeliśmy się kilku inwestycjom, które albo wychodzą już z ziemi, albo dopiero czekają na pozwolenie na budowę.

Czytaj więcej...

T. Love, Przybysz, Nosowska - poznaliśmy gwiazdy Przecław Festiwal'23

przeclaw festiwal 2023Znamy już szczegóły Przecław Festiwal ‘23. Do naszej miejscowości przyjadą Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz i grupa T. Love z Muńkiem Staszczykiem. Festiwal, wzorem poprzednich lat odbywać się będzie przez dwa dni. Znamy już także ceny biletów, które już teraz można bukować i radzimy się pospieszyć. Pierwsza pula, ta do 31 maja ma bardzo korzystną cenę. 

 

Czytaj więcej...

WOŚP zagra w Przecławiu [LISTA WYDARZEŃ]

31 final wospTak jak co roku, i nie może być inaczej, w Przecławiu i całej gminie Kołbaskowo zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W roku będzie to 31 finał tego wydarzenia w którym będą zbierane środki na walkę z sepsą zarówno u dzieci jak i dorosłych. Wzorem poprzednich lat, pierwsze wydarzenia odbędą się w Przecławiu już w sobotę.

Czytaj więcej...

Za kilka dni Jarmark Bożonarodzeniowy w Przecławiu!

JarmarkBozonarodzeniowyW dniach 3-4 grudnia 2022 r. w gminie Kołbaskowo w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu po raz drugi odbędzie się Polsko-niemiecki jarmark Bożonarodzeniowy! Impreza ma charakter zabawy świątecznej bez zorganizowanej strefy wystawców.

 

Czytaj więcej...

W niedzielę zmieniamy czas na letni

zegar czas letniWiosna za oknem, wiosna w kalnedarzu, a czas letni zacznie obowiązywać już w niedzielę 27 marca. W nocy z soboty na niedzielę, dokładnie o godzinie 2:00 wskazówki trzeba będzie przesunąć na 3:00. To nie jest dobra wiadomość dla śpiochów, bo będziemy spać o godzinę krócej. Dobra wiadomość jest taka, że tę "ukradzioną" w najbliższy weekend godzinę "otrzymamy" jesienią, kiedy znów przejdziemy na czas zimowy.

Czytaj więcej...

To będzie wieczór poezji śpiewanej i regionalnych smaków.

poezja spiewana moczyly"Janusz Radek", "Chwila Nieuwagi" i "Mikromusic" wystąpią 27 sierpnia w Moczyłach. Będzie to dziewiąta już edycja imprezy pod nazwą "Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewaną", która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń gminy Kołbaskowo. Na koncert pod odkrytym niebem do jednej z najpiękniejszych miejscowości gminy zaprasza wójt - Małgorzata Schwarz. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej...

Rozkład jazdy na 30 finał WOŚP w Przecławiu [CO? GDZIE? KIEDY?]

WOSP 2022Przed nami duże wydarzenia w naszej miejscowości. 30 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie wiele wydarzeń towarzyszących zarówno stacjonarnie, w przecławskim GOKSiR oraz na zewnątrz budynku i w najbliższej okolicy - na sportowo. Dzień wcześniej, w sobotę odbędzie się "Dzień Rodzinny" - tutaj także czekać będzie wiele atrakcji. Proszę sprawdzać treść artykułu - będzie ona na bieżąco aktualizowana.

 

Czytaj więcej...

Dużo kwietniowych atrakcji w GOKSiR

goksir w kwietniuKabaret, poezja śpiewana, komedia i trzy kapele rokowe czekają w kwietniu na swoich fanów. A na koniec miesiąca gwiazda czołowych pozycji list przebojów - Vito Bambino. Te wszystkie wydarzenia, a nawet więcej, odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Na niektóre z nich już pozostało niewiele biletów, więc warto się pośpieszyć.

Czytaj więcej...

Kiedy przechodzimy na czas zimowy?

zegar czas letniPrzesunięcie wskazówek zegara o godzinę do przodu lub do tyłu u wielu osób stanowi nie lada wyzwanie. Tłumaczone jest głównie trudnościami do przystosowania organizmu do nowego czasu i zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Już wkrótce zmiana czasu na zimowy. Kiedy dokładnie przestawiamy zegarki?

Czytaj więcej...