logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zmiany w polickim wydziale Architektury i Budownictwa oraz w wydziale Komunikacji i Transportu

starostwo powiatowe policeStarostwo powiatowe w Policach informauje o istotnych zmianach w funkcjonowaniu wydziału Architektury i Budownictwa. Z początkiem sierpnia bezpośrednia obsługa klientów odbywać się będzie tylko dwa razy w tygodniu!

 

 

 

 

 

Z uwagi na wprowadzone zmiany organizacyjne w Wydziale Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Policach - informuje Mateusz Frąckowiak, koordynator ds. informacji Starostwa Powiatowego w Policach, że od dnia 2 sierpnia 2021 r. bezpośrednia obsługa klientów Wydziału odbywać się będzie w dniach:
- w poniedziałki w godzinach 7:30 – 15:30,
- w czwartki w godzinach 7:30 – 15:00.

Ponadto, we wtorki i piątki, zostanie wyłączona telefoniczna obsługa klientów Wydziału.

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie czynności, które można wykonać wyłączając wizytę w urzędzie, prowadzone są drogą elektroniczną, w formie korespondencji e-mail lub poprzez ePUAP, a także w formie tradycyjnej korespondencji pocztowej.

Uprzejmie informujemy, że dla wszystkich osób fizycznych z terenu Powiatu Polickiego uruchomiona została możliwość internetowego umawiania terminu wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Policach.

Czynności tych można dokonać poprzez system kolejkowy na stronie:
https://bezkolejki.eu/sppolice/Reservation

Stan aktualnej kolejki w urzędzie można śledzić na stronie:
https://www.bezkolejki.eu/sppolice/QueueStatus

Pin It