logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

ABBA i inni... symfonicznie [KONKURS - DO WYGRANIA BILETY]

Abba symfonicznieNiezwykły koncert symfoniczny czeka na nas z początkiem wakacji. W repertuarze znajdą się największe hity takich legend jak ABBA, Boney M czy Bee Gees, które będą prezentowane w formie symfonicznej na scenie szczecińskiego amfiteatru. Bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży i mogą okazać się doskonałym prezentem na zbliżający się Dzień Matki. Dodatkowo, jeden z naszych czytelników ma szansę zdobyć w naszym konkursie jedną z podwójnych wejściówek.

 

 

Istnieje niewiele zespołów, które mogą się pochwalić tym, że stały się muzycznymi ikonami całej dekady, były głównym produktem eksportowym swojego kraju oraz stworzyły podwaliny pod musical, który doczekał się później ekranizacji. To wszystko jest osiągnięciem czwórki skandynawskich muzyków. Nie da się przecież wyobrazić lat '70 bez takich hitów jak "Waterloo", "Honey, Honey", "Money, Money, Money", podobnie jak nie wyobrażamy sobie Szwecji bez ABBY. A film "Mamma mia!" był wydarzeniem roku 2008.

Wszyscy miłośnicy muzyki zespołów Boney-M czy Modern Talking z pewnością odnajdą się w atmosferze tego koncertu: zapewniamy radość i emocje, nostalgię i świetną zabawę, bo przecież "szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci", jak śpiewa piosenka "Felicità" - największy hit duetu Al Bano i Romina Power, którego utwory również zabrzmią podczas tego wyjątkowego wieczoru.

 Abba Szczecin

 

Dla naszych czytelników mamy do rozdania podwójne zaproszenie na koncert, który odbędzie się w Amfiteatrze Teatru Letniego w Szczecinie w sobotę, 24 czerwca o godzinie 20:00.

Zachęcamy do wysłania maila na adres redakcji portalu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chciałbyś wziąć udział w tym koncercie oraz kogo ze sobą zabierzesz?

Najbardziej przekonującą odpowiedź, wybraną przez organizatora koncertu - Agencję Brussa, nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na ten koncert. Czekamy na Wasze wiadomości do 26 maja do godziny 20:00.

A jeśli komuś nie uda się wygrać bezpłatnych wejściówek - to bilety na koncert są jeszcze dostępne, pod adresem:
Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/97560/Szczecin/ABBA+I+INNI+symfonicznie
Bilety: https://sklep.ebilet.pl/17451448556061466

Więcej informacji na temat koncertu pod adresem wydarzenia https://agencjabrussa.pl/wydarzenia/abba-i-inni-symfonicznie-szczecin-3/