ancora warzymice

 reklama

Przebudowa dróg dojazdowych w CH Auchan w Ustowie.

Przebudowa CHAuchanDo końca września ma potrwać przebudowa dróg dojazdowych do poszczególnych obiektów na terenie Centrum Handlowego w Ustowie. Zamknięta jest częściowo jedna z nitek dojazdowych do hipermarketu Auchan i galerii handlowej. Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość i jeszcze przez miesiąc jeździć niewielkim objazdem.

 

 

 

Czy coś wiadomo co jest budowane na parkingu przy Auchan? - pyta jeden z czytelników. Wszystko pozagradzane, trzeba iść albo przez błoto, albo dookoła.

Przejść przez plac budowy nie można - dowiedzieliśmy się od jednego z pracowników centrum handlowego. Tam są wyraźne znaki zakazu ruchu. Zamknięta jest nie tylko droga, ale też chodnik. Prosimy iść dookoła.

  reklama

Ostoja

Ancora

 

Obecnie budowane są drogi wewnętrzne, chodniki i rondo. Nowa droga lepiej skomunikuje niedawno otwarte centrum budowlane Leroy-Merlin. Obecnie do sklepu można wjechać tylko jedną nitką, biegnącą przy Decathlonie. Po remoncie będzie jeszcze jeden wjazd, zlokalizowany bliżej hipermarketu Auchan. Powstaną także nowe chodniki, rondo, dojazd do stacji paliw oraz oświetlenie.

Zakończenie prac zaplanowano wcześniej na koniec wakacji. Teraz już wiadomo, że kierowcy muszą poczekać i uzbroić się w cierpliwość jeszcze miesiąc.

 

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej