logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Przebudowa dróg dojazdowych w CH Auchan w Ustowie.

Przebudowa CHAuchanDo końca września ma potrwać przebudowa dróg dojazdowych do poszczególnych obiektów na terenie Centrum Handlowego w Ustowie. Zamknięta jest częściowo jedna z nitek dojazdowych do hipermarketu Auchan i galerii handlowej. Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość i jeszcze przez miesiąc jeździć niewielkim objazdem.

 

 

 

Czy coś wiadomo co jest budowane na parkingu przy Auchan? - pyta jeden z czytelników. Wszystko pozagradzane, trzeba iść albo przez błoto, albo dookoła.

Przejść przez plac budowy nie można - dowiedzieliśmy się od jednego z pracowników centrum handlowego. Tam są wyraźne znaki zakazu ruchu. Zamknięta jest nie tylko droga, ale też chodnik. Prosimy iść dookoła.

  reklama

Ostoja

Ancora

 

Obecnie budowane są drogi wewnętrzne, chodniki i rondo. Nowa droga lepiej skomunikuje niedawno otwarte centrum budowlane Leroy-Merlin. Obecnie do sklepu można wjechać tylko jedną nitką, biegnącą przy Decathlonie. Po remoncie będzie jeszcze jeden wjazd, zlokalizowany bliżej hipermarketu Auchan. Powstaną także nowe chodniki, rondo, dojazd do stacji paliw oraz oświetlenie.

Zakończenie prac zaplanowano wcześniej na koniec wakacji. Teraz już wiadomo, że kierowcy muszą poczekać i uzbroić się w cierpliwość jeszcze miesiąc.