logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

W Przecławiu powstanie wakacyjna strefa chillout'u

miejska plaza chiloutuOd następnej soboty, czyli od 16 lipca zacznie funkcjonować na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu specjalna wakacyjna strefa chillout'u. Na niewielkiej plaży ze złotym piaskiem będzie można skosztować oryginalnych napojów ze wszystkich stron świata oraz odpocząć na leżakach do późnych godzin wieczornych.

 

 

Oprócz nowego baru będzie również dużo muzyki, przepiękne i kolorowe girlandy świetlne i wszystko co niezbędne do relaksu po ciężkim dniu pracy - zapewniają organizatorzy. W związku z uruchomieniem przedmiotowej strefy zostaną wydłużone godziny otwarcia Rucola food&coffee - w weekendy lokal będzie czynny minimum do 22.00 - a przy ładnej wieczorowej pogodzie nawet dłużej.

  reklama

Fruktolinka

 

Zmiany będą także na sąsiadującym boisku sportowym. Zmieni się ono w mini Orlika za sprawą bramek do piłki nożnej i do piłki ręcznej. Profesjonalne i atestowane bramki powinny pojawić się już w połowie lipca co powinno zachęcić wielu amatorów piłki kopanej do częstszych odwiedzin przecławskiego kompleksu

  reklama

Hair-House

 

Planowany jest także, na prośbę właścicieli czworonogów, modernizacja wybiegów dla psów. W pierwszym etapie oba wybiegi zostaną połączone w jeden duży co pozwoli na intensywniejsze zmęczenie naszych braci mniejszych i większe pole do działań szkoleniowych. W drugim etapie kompleksowo zostanie wymieniona, już mocno wyeksploatowana, infrastruktura na terenie wybiegów oraz całkowicie zostanie wymienione podłoże - dla bezpieczeństwa i komfortu zarówno zwierzaków jak i ich opiekunów.

Jeżeli ktoś z mieszkańców ma ciekawe propozycje, konstruktywne uwagi czy pomysły odnośnie funkcjonowania GOKSiRu proszony jest o kontakt na adres emai Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It