medentes przeclaw

 reklama

Sklep z zabawkami firmy "Tasso" już otwarty w Przecławiu!

Tasso sklep przeclaw otwarcieW pierwszym dniu wakacji oficjalnie otwarto zupełnie nowy sklep w naszej okolicy. Przecławska firma od wielu lat importująca zabawki z siedzibą przy alei Kasztanowej w Przecławiu, poza otwartą w tym roku hurtownią, postanowiła otworzyć dodatkowy salon sprzedaży dla najmłodszych klientów. Pod adresem Przecław 83b, między pocztą a "Reksiem", znajdziemy kilkaset różnych zabawek przeróżnych firm skierowanych dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, a w soboty od 9:00 do 17:00

 
Rodzice i dzieci mogą tu znaleźć szeroki wybór zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Całą gamę znanych, światowych marek, jak również tych całkiem zwyczajnych. Wszystkie sprawią radość dziecku i wspomogą wysiłki opiekunów w procesie rozwoju maluchów. W asortymencie przecławskiego salonu znaleźć można m.in. zabawki dla maluchów, pluszaki, bohaterów bajek, mnóstwo modeli samochodów do zabawy, kolejki, gry, puzzle i wiele innych. Salon oferuje również duży wybór zabawek edukacyjnych i kreatywnych, wspomagających rozwój dzieci.Kupicie u na Państwo zabawki z własnego importu w bardzo atrakcyjnych cenach - mówi Miłosz Radecki z firmy "Tasso" W szerokiej ofercie sklepu znajdują się produkty w wielu kategoriach takich jak samochody zdalnie sterowane, lalki, akcesoria dla lalek, gry, klocki, traktory, kombajny, akcesoria do majsterkowania, i wiele, wiele innych. Poza własnymi produktami importowanymi, w sklepowej ofercie mamy także zabawki znanych firm takich jak Fisher Price, L.O.L., Psi Patrol, Super Zings, Minecraft, Geomag, Disney, itp. Na sezon letni przygotowaliśmy szeroki wachlarz zabawek plażowych, dmuchanych firmy Intex, Bestway, do piasku oraz do zabawy na świeżym powietrzu.
  Tasso

Jak zapewniają właściciele - gama proponowanych produktów każdego dnia będzie się zmieniała aby być jeszcze bardziej dopasowaną do potrzeb klientów, co jest możliwe dzięki bliskości magazynów i własnej hurtowni.

Tasso logo 5
      Przecław 83b
      /między Pocztą Polską" a "Reksiem"/
      72-005 Przecław
     Godziny otwarcia
     Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
     Sob 9:00 - 17:00

 

Więcej informacji na stronie internetowej oraz fanpejdżu
www.tasso.biz
www.facebook.com/Tasso-zabawki-hurtownia-zabawek-102079538122016/

 

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

MAKSYMALNA OCHRONA
NAJLEPSZE CENY
ONLINE I TRADYCYJNIE
KSERO I WYDRUKI
SZYBKA PACZKA GLS
Pn - Pt   9 : 0 0 - 1 7 : 0 0
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 83B
Tel. 91 433 69 44
www.tasso.biz

HURT - IMPORT - DETAL

fb icon odwiedź nasz fanpejdż

więcej