logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Krystyna Prońko i Alicja Majewska odwiedzą Przecław

pronko majewskaJeszcze w tym miesiącu do naszej miejscowości przyjadą dwie wokalistki, które nieprzerwanie królują w sercach fanów polskiej piosenki. Już w sobotę 19 września na deskach GOKSiR swój koncert da Krystyna Prońko. A tydzień później, 25 września - Alicja Majewska. Są jeszcze wolne bilety!

 

 

 

Krystyna Prońko to legendarna polska piosenkarka i wokalistka jazzowa. W Przecławiu usłyszymy jej największe przeboje takie jak "Jesteś lekiem na całe zło", "Małe tęsknoty", "Deszcz w Cisnej" czy "Modlitwa o miłość prawdziwą"

Artystka urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim, studia ukończyła na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 1975 roku w Opolu, gdzie wielokrotnie występowała, otrzymają główna nagrodę. Występowała również w festiwalach w Polce i za granicą. Krystyna Prońko jest założycielka wytwórni płytowej Power Music, gdzie wydaje wszystkie swoje nagrania. Była wykładowca wokalistyki na uczelniach zarówno w kraju, jak i za granicą. W dalszym ciągu jest zapraszana na warsztaty wokalistyki jazzowej j bluesowej, jako wykładowca.

krystyna pronko goksir przeclaw

Na jej koncie znajdziemy wiele płyt studyjnych i koncertowych. Jej głos znalazł się na płytach wielu artystów i płytach okolicznościowych, zarówno solowo jak i w duetach.

Wokalistki można posłuchać w różnych programach koncertowych. Aktualnie występuje głównie jako Krystyna Prońko Trio, gdzie jej towarzyszami są Przemysław Raminiak i Adam Wendt, jak i z pięcioosobowym zespołem czy Big Bandami na koncertach recitalowych.

Koncert w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędzie się 19 września o godzinie 17:00. Bilety można nabyć na stronie https://bilety.fm/pl/scena/5111-krystyna-pronko-goksir-przeclaw.html

  reklama

Ostoja

Ancora

 

Podczas koncertu Alicji Majewskiej usłyszymy z pewnością największe przeboje takie jak „Odkryjemy miłość nieznaną”, Jeszcze się tam żagiel bieli”, czy „Być kobietą”. Pojawią się również najnowsze piosenki z niedawno wydanej płyty – „Wszystko może się stać”. Będzie to będzie z pewnością wyjątkowy i kameralny koncert. Na scenie Alicji Majewskiej towarzyszyć będzie współpracujący z nią od lat, kompozytor i pianista - Włodzimierz Korcz oraz Warsaw Opera Quartet.

Początek koncertu 25 września (piątek) o godz. 19:00. Są jeszcze dostępne bilety w cenie od 99zł pod adresem https://bilety.fm/pl/muzyka/4408-alicja-majewska-zyc-sie-chce-przeclaw-goksir.html

Bilety nabyte na koncert, który miał się odbyć 1 kwietnia zachowują swoją ważność.

alicja majewska zyc sie chce przeclaw goksir

Pin It