logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Kino Zachód zaprasza - także w plenerze!

kino zachod plenerW wakacje nie ma nudy. Kto został na miejscu powinien zapoznać się z ofertę Kina Zachód działającego w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Są różne ciekawe pozycje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. A w ten weekend ruszają pokazy premierowe w terenie. Na początek kino pod chmurką na przystani w Siadle Dolnym. Wstęp wolny!

 

 

„Kraina smoków” (Familijna Komedia Animowana) seans: 24 lipca 2021, godz. 10:00 - GOKSIR Przecław

Zaciszna Smocza Dolina, czyli spokojna przystań wszystkich smoków jest zagrożona najazdem ludzi. Wiele wskazuje na to, że zażegnany przed wiekami konflikt między ludźmi i smokami może rozgorzeć na nowo. W tej sytuacji dzielny srebrny smok Lung, wiedziony wiarą w legendę o smoczym raju, postanawia wyruszyć na jego poszukiwanie. Jest przekonany, że to właśnie tam wszystkie smoki będą już na zawsze bezpieczne. Bez zgody Smoczych Mędrców wymyka się z Doliny w towarzystwie zaprzyjaźnionego leśnego skrzata. Po drodze dołącza do nich pewien chłopiec, który uważa się za „smoczego jeźdźca”, choć do tej pory smoki oglądał tylko na obrazkach. Tropem tej niezwykłej trójki podąża pewna niebezpieczna istota, która na rozkaz ludzi o mrocznych sercach, ma pokrzyżować ich plany. Smok, chłopiec i skrzat to jednak niezwykłe trio, a ich odwaga, spryt i poczucie humoru, okażą się bardzo skuteczną bronią.

reklama

500 250 KEPS Warzymice

 

„Raya i ostatni smok” (Animowany/Familijny) seans: 24 lipca 2021, godz. 12:00 - GOKSIR Przecław

Raya i ostatni smok opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie. Pełen niezwykłych przygód film wyprodukowało Walt Disney Animation Studios, które w przeszłości odpowiadało za realizacje Krainy lodu 2, Vaiany oraz Wielkiej szóstki.

BILETY DO KUPIENIA NA STRONIE WWW.BILETY.FM LUB W KASIE GOKSIR PRZED SEANSEM. SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE NA STRONIE https://goksirprzeclaw.pl/kino/

  reklama

Hair-House

 

KINO PLENEROWE W SIADLE DOLNYM (WSTĘP WOLNY) - PRZYSTAŃ

„Czym chata bogata” (komedia) seans: 23 lipca 2021, godz. 21:15 - SIADŁO DOLNE PRZYSTAŃ

Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu, promując swoją nową książkę „Czym chata bogata”, nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie. Dwie rodziny, dwa światy, różne obyczaje, czy wzajemne uprzedzenia mogą doprowadzić do… wielkiego cygańskiego wesela!

kino zachod kraina smokow

kino zachod raya i ostatni smok

kino zachod plener

Pin It