logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Felicjan Andrzejczak zagra w Przecławiu [KONKURS - DO WYGRANIA BILETY]

felicjan andrzejczakTo już w sobotę, 11 marca przyjedzie do naszej miejscowości legenda polskiej muzyki rockowej. Felicjan Andrzejczak, były wokalista Budki Suflera, w tym roku świętuję swój jubileusz pracy artystycznej i 40 urodziny „Jolki” hymnu pokoleń „Jolka, Jolka pamiętasz”. Dla czytelników naszego portalu mamy kilka bezpłatnych wejściówek na to historyczne wydarzenie.

 

 

 

Felicjan Andrzejczak szerokiej publiczności pokazał się w 1979 roku, gdy ze swoim pierwszym przebojem, utworem "Peron łez", zdobył wyróżnienie na koncercie premier podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W latach 1979-81 występował w Teatrze Na Targówku, obecnie Teatr Rampa w Warszawie, oraz gościnnie w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

 

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Pod koniec 1982 roku nawiązał współpracę z Budką Suflera. Jej efektem są trzy kultowe przeboje - "Jolka, Jolka pamiętasz", "Czas ołowiu" i "Noc komety". W 1985 roku podczas XXII KFPP w koncertach "Premiery" i "Mikrofon i Ekran", Felicjan zaśpiewał "Trzeci akt" za który otrzymał Złotą paterę z bursztynem. W 1987 roku i w 1988 roku po raz kolejny wystąpił w Opolu, gdzie zaśpiewał "Ekscentryczny dance”i „Siedem nocy”. Piosenki te zdobyły również uznanie i trafiły na top listy przebojów Polskiego Radia. W 1987 roku Artysta wydał swój pierwszy solowy album „Felicjan Andrzejczak”. Znalazło się na nim wiele kompozycji Jarosława Kukulskiego i Ryszarda Sygitowicza, z którymi artysta nie tylko współpracował, ale też się przyjaźnił. Za warstwę tekstową na płycie odpowiedzialni byli między innymi Jonasz Kofta, Janusz Kondratowicz i Justyna Holm.

  reklama

Hair-House

 

Ma na koncie kilka płyt solowych nagranych między innymi z Mieczysławem Jureckim i Andrzejem Kuryło, a także wydaną w 2020 roku płytę z Budką Sulfera. Jego utwory zawsze plasowały się w czołówkach list przebojów. Felicjan Andrzejczak od początku bał się rutyny i estradowej sztampy. Interesowały go koncerty na wysokim poziomie, czego mogliśmy przez lata doświadczać. A obecnie to on jest autorytetem i inspiracją dla wielu młodych i popularnych artystów, którzy chętnie zapraszają go do współpracy.

Przecławski koncert Felicjana Andrzejczaka odbędzie się wraz z zespołem i kwartetem smyczkowym Glam quartet i będzie to niesamowita dawka potężnej energii wytworzona przez muzyczne osobowości. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje Artysty między innymi: „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Noc Komety”, „Peron Łez” w znakomitych aranżacjach. Klimat stworzony przez Artystę i pasja muzyków towarzyszących Felicjanowi, gra świateł i dźwięków z pewnościa przeniosą̨ słuchaczy w świat niekończącej się̨ zabawy i muzyki.

reklama

Magnolia Przecław

 

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert, który odbędzie się w Przecławiu w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w sobotę 11 marca o godzinie 19:00

Prosimy o wysłanie na adres redakcji portalu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chciałbyś wziąć udział w tym koncercie oraz kogo ze sobą zabierzesz?

Najciekawiej umotywowane odpowiedzi, wybrane przez organizatora koncertu Art Event Aga Patalas, uhonorujemy podwójnymi zaproszeniami na przecławski koncert. Na wasze maile czekamy do 2 marca do godziny 20:00

A jeśli komuś nie uda się wygrać bezpłatnych wejściówek - to bilety na koncert są jeszcze dostępne, w ograniczonej ilości, pod adresem:
Bilety: http://kbq.pl/78000
Bilety: https://sklep.ebilet.pl/318066723683041287#fbevent

Więcej informacji na temat przecławskiego koncertu pod adresem wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/1207529313355844

 

 

Pin It