logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Otwarcie Kauflanda już za kilka dni.

kauflandObiekt jest już praktycznie gotowy do oficjalnego otwarcia. Trzeci w Szczecinie hipermarket niemieckiej sieci "Kaufland" otworzy swe podwoje już za kilka dni. Sklep mieści się na terenie Centrum Handlowego "Rondo Hakena Park" położonego na granicy gminy Kołbaskowo i Szczecin.

 

 

Pierwsi klienci zrobią zakupy już w czwartek 12 sierpnia od wczesnych godzin porannych. Czekać na nich będzie ponad 15.000 rożnych artykułów, wiele z nich przez pierwsze dni funkcjonowania sklepu będzie miało swoje promocyjne ceny.

reklama

500 250 KEPS Warzymice

 

To duży obiekt handlowy w naszej okolicy. Cały budynek ma 5800m2. Do tego dochodzą liczne miejsca parkingowe dla samochodów, stoiska dla rowerów czy stacja ładowania samochodów elektryczych. Na terenie marketu znajduje się również mały pasaż handlowy, w którym klienci znajdą optyka, salonik prasowy, sklep mięsny, piekarnię-cukiernię z kącikiem kawiarnianym oraz bankomat.

W sklepie Kaufland przy ulicy Floriana Krygiera zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, między innymi ekrany cyfrowe digital signage, na których będą wyświetlane aktualne promocje oraz inne informacje dla klientów. W hali sprzedaży pojawiły się również kasy samoobsługowe, elektroniczne panele dla klientów pełniące funkcję między innymi czytników cen, szafki depozytowe dla kupujących, a także butelkomat dla osób zwracających kaucjonowane butelki. Sklepowe alejki zostały oznaczone w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić klientom znalezienie ich ulubionych produktów spożywczych − wszystko dzięki zastosowaniu kolorystyki spójnej z tą, która jest znana z gazetek promocyjnych sieci. Osoby poszukające produktów dedykowanych świadomej diecie, w tym artykułów wegańskich i wegetariańskich, bez glutenu czy z niską zawartością cukru, mogą je łatwo znaleźć w specjalnie oznaczonej Strefie Świadomego Odżywiania. W sklepie znajduje się również wędzarnia, dzięki której można nabyć produkty wędzone na miejscu, a także lada obsługowa, która poza standardowym asortymentem mięsa, serów, wędlin i przekąsek obejmuje także świeże ryby.

  reklama

Hair-House

 

W markecie znajdują się też toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także specjalne pokoje dla rodziców z dziećmi wyposażone między innymi w przewijaki. Już niedługo klienci sklepu przy ulicy Krygiera będą mogli również nadać lub odebrać przesyłkę pocztową – dzięki współpracy z DHL Parcel oraz Pointpack.

Sklep będzie otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6-23 oraz w niedziele handlowe w godz. 7-21. Nie zmieni się układ dojazdowy do całego centrum, czyli wszędzie będą obowiązywać prawoskręty. Jadący od Kołbaskowa będą zmuszeni zrobić nawrót na rondzie Hakena. Tak samo jak opuszczający centrum drugim wyjazdem, będą skręcać tylko w prawo i aby dostać się do miasta, musza objechać rondo.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży nowoczesnych sklepów wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 227 marketów i zatrudnia ok. 14 000 pracowników.

kaufland otwarcie

Pin It