logo gif 10lat

Open menu

magnolia przeclaw

 reklama

Przecławski Klub Młodego Ekologa zaprasza do konkursu (z nagrodami)

klub ekologaRuszył właśnie ciekawy konkurs ekologiczny skierowany do mieszkańców gminy Kołbaskowo, którzy są właścicielami działek lub terenów zielonych i lubią je pielęgnować. Dla najładniejszych i najbardziej pomysłowych działkowiczów ufundowano atrakcyjne nagrody finansowe w postaci bonów do Leroy Merlin. właściciel najładniejszego ogródka wygrać może nawet 1000zł

 

 

 

Nasz Klub Młodego Ekologa to niezależne miejsce kształtowania proekologicznych postaw - mówi Robert Sokołwski z GOKSiR w Przecławiu. To m.in. pracownia autorska pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, która wkrótce będzie zapraszać na szkolenia, seminaria czy warsztaty. A obecnie zapraszam wszystkich do naszego pierwszego konkursu.

  reklama

Ostoja

Jak czytamy w regulaminie konkursu „Ogród warzywny roku #2020” na stronie www.goksir.kolbaskowo.pl/?page_id=5588 celem jego organizacji jest propagowanie właściwych postaw proekologicznych, wyróżnienie efektownie zagospodarowanych ogrodów, aktywizacja społeczności lokalnej oraz popularyzacja pozytywnych efektów zdrowego sposobu odżywiania i produkcji zdrowej żywności.

Do konkursu należy się zgłosić pisemnie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  reklama

Tasso

Komisja w uzgodnionym terminie dokona oględzin ogrodu w terenie. Głównym kryterium oceny będzie: dobór roślin, plonowanie i stan zdrowotny roślin, estetyka ogrodu, innowacyjność oraz stosowanie ekologicznych metod uprawy.

A do wygrania są karty podarunkowe do realizacji w dowolnym sklepie sieci Leroy Merlin na terenie Polski na łączną kwotę 2000zł

 

Pin It