logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

"Harmonia w przestrzeni” jesień-zima 2020/21

LeroyMerlin ModneScianyiPodlogi 1Jak będzie wyglądał nasz dom jesienią i zimą 2020/21? Wiele wskazuje na to, że jeszcze większą wagę będziemy przywiązywać do funkcjonalnych rozwiązań i użytecznych pomysłów. Zwrócimy uwagę natworzenie wspólnej, przyjaznej dla wszystkich domowników, przestrzeni. Nie zapomnimy o prywatnych strefach, w których każdy członek rodziny, zgodnie ze swoimi potrzebami, urządzi własny azyl – indywidualne, prywatne miejsce do pracy, relaksu czy lektury. Nie będziemy odkładać na przyszłość niezbędnych napraw, usprawnień i modernizacji. Czy w takim razie będzie się liczyć wyłącznie funkcjonalność wnętrza? Nic bardziej mylnego. Docenimy dobrze zaprojektowane, komfortowe i wysmakowane w każdym szczególe domowe przestrzenie.

 

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na jesień zimę 2020/21 nie brakuje produktów, rozwiązań, pomysłów, dzięki którym urządzimy nasze cztery kąty wygodnie, funkcjonalnie i zgodnie z najnowszymi trendami.

Drzemiąca w nas tęsknota za bliskim kontaktem z przyrodą przejawia się w inspirowanej naturą palecie barw oraz motywami dekoracyjnymi prosto ze świata flory, fauny i materii nieożywionej. Wzorom roślinnym z przewagą stylizowanych liści i kwiatów towarzyszą faktury do złudzenia przypominające szlachetny marmur, spękaną ziemię czy polny kamień. Terazzo, czyli innymi słowy lastrico, przeżywa swoją drugą młodość i zaskakuje bogactwem kolorów. Lastrico króluje na płytkach łazienkowych, umywalkach, akcesoriach, gresach, a nawet tkaninach, poduszkach czy tapetach. Taki nietypowy, modny wzór komponuje się z wnętrzami w różnych stylach i wygląda atrakcyjnie zarówno na dużej powierzchni jak i detalu.

Intymna przestrzeń sypialni zyska na komforcie dzięki miękkim panelom ściennym. Urodę wnętrza i jego nieco dekadencki charakter podkreślą welurowe i satynowe tkaniny o nasyconych, głębokich barwach, metalowe lampy, ozdobne końcówki karniszy oraz lustra.

Światło, którego tak bardzo brakuje jesienią i zimą, gra ważną rolę. Dominują lampy wykonane z metalu: mosiądzu, chromowanej lub malowanej proszkowo stali, aluminium, cyny często w połączeniu z innymi naturalnymi materiałami. Ciekawą propozycją dla koneserów są klosze lamp wykonane z perforowanej lub giętej blachy.

Złoto, podobnie jak lastrico, przeżywa swoją drugą młodość. Pojawia się na akcesoriach i armaturze łazienkowej, lampach, kaflach, tapetach, oprawach luster, ramkach w różnych postaciach i odsłonach.

W kolekcji nie brakuje także rozwiązań i produktów oszczędnych i minimalizujących wpływ człowieka na środowisko naturalne: wykonanych z naturalnych, odnawialnych surowców lub do powtórnego przetworzenia, umożliwiających oszczędzanie wody i energii. Nowy sezon zapowiada się więc ciekawie!

Nowa kolekcja jest dostępna we wszystkich sklepach Leroy Merlin od września 2020

 

Więcej inspiracji i informacji na www.leroymerlin.pl 

 

Pin It