logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy [ZDJĘCIA]

Mikolajki 2023Przez całą sobotę i niedzielę w przecławskim GOKSiR trwa Jarmark Bożonarodzeniowy. W pierwszym dniu odbywają się kreatywne warsztaty, zabawy dla dzieci, występy artystyczne oraz spotkanie z Mikołajem, który nie zapomniał o najmłodszych i przyjechał do Przecławia z workiem prezentów. Wiele atrakcji też czeka na mieszkańców w niedzielę. Jarmark czynny będzie go godziny 16:00

 

 

Dziś, w sobotę mamy głównie część artystyczną - mówi Monika Moncport-Sosnowska z urzędu gminy Kołbaskowo. Są występy szkół, przedszkolaków z lokalnych placówek. Są też dorosłe grupy wokalne. Mam już potwierdzone informacje, że odwiedzi nas też święty Mikołaj, na którego czekamy.

Podczas świątecznego jarmarku na salach zajęciowych zlokalizowanych na piętrze odbywają się przez całą sobotę i niedzielę zajęcia plastyczne i kreatywne warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 Hair-House

WolneSlowa GIF

 

Naszą dodatkową atrakcję jest możliwość wysłania własnoręcznie przygotowanej kartki świątecznej do bliskich, znajomych czy rodziny. Staramy podtrzymać tą tradycję wysłania kartki świątecznej pocztą w dobie wszechobecnych komunikatorów. dzieci bardzo chętnie wypisują życzenia, ozdabiają kartki, malują, muszę przyznać, że dzieją się tutaj prawdziwe cuda - dodaje na koniec M. Moncsport-Sosnowska.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także świąteczna sesja fotograficzna oraz warsztaty tworzenia wianków, stroików, obrusów czy latarenek na które obowiązywały wcześniej zapisy.

A w sobotni wieczór, zgodnie z zapowiedzią, do Przecławia przyjechał wyczekiwany przez dzieci święty Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom słodkie paczki przygotowane przez gminę Kołbaskowo oraz Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. 

 

Pin It