logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Setka kociaków czeka na nowy dom

kocieta schronisko dobra95 kotów, zarówno młodych jak i dorosłych czeka na adopcję. W Międzygminnym Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej przebywają koty różnego umaszczenia, które od dłuższego czasu czekają na nowego właściciela. Przed nami zima, a w tym roku kotów do adopcji jest wyjątkowo dużo.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania Domu Kota i wybrania jednego, dwóch, a może i trzech przytulasków - zaprasza dyrektor schroniska Katarzyna Hermanowicz. Dziękujemy też bardzo  za otrzymane od Państwa podarunki takie jak: koce, poszewki, ręczniki, karmę. Wszystkie znalazły już miejsce w kocich i psich pomieszczeniach. Jeżeli jeszcze zechcecie podarować coś naszym podopiecznym, z przyjemnością przyjmiemy mokrą i suchą karmę dla kociąt oraz karmę gastro (pełnoporcjowa karma dietetyczna dla kociąt). Z góry pięknie dziękujemy w imieniu naszych kociaków i zapraszamy do odwiedzania schroniska.

  reklama

Fruktolinka

 

Jak co roku nadchodząca zima, to cięższy czas dla bezdomnych zwierząt. Do schroniska w Dobrej powinni przywozić się jedynie koty, które wymagają pilnej pomocy - np. uległy wypadkowi drogowemu. Schronisko zajmuje się także humanitarną eutanazją kocich miotów, które nie otworzyły oczu. Aby ograniczyć także nad populację niechcianych kociąt w schronisku można uzyskać informację gdzie można dokonać bezpłatnej sterylizacji.

  reklama

Hair-House

Przypomnijmy, schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej, to wspólna inwestycja gmin powiatu polickiego. Na budowę schronienia dla psów i budowę Domu Kota złożyły się gmina Dobra, gmina Nowe Warpno, gmina Police i gmina Kołbaskowo. Pomimo prężnego działania na terenie całego powiatu instytucja wymaga także wsparcia ze strony mieszkańców. Pracownicy dziękują za wszelkie pomoce i podarunki dla czworonogów takich jak koce czy karmę. Schronisko poszukuje także wolontariuszy.

reklama

Auchan rekrutacja

Międzygminne Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej mieści się na ul. Zwierzynieckiej 1. Czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:30 - 15:30.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.schronisko.dobraszczecinska.pl oraz na fanpejdżu www.facebook.com/profile.php?id=100071778883938

ulotka szanujmy kocie prawa

Pin It