logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

"Keps" Warzymice. Zdrowo, smacznie i niedrogo!

keps warzymice otwieramyTa restauracja przeniesie fast food oraz nasze kubki smakowe na znacznie wyższy poziom. Już dziś zapraszamy na smaczny kebab w asyście zawsze świeżych dodatków, a także bogate wegetariańskie opcje: halloumi, falafele oraz hummus. W menu znajdziemy wiele inspiracji z kuchni tureckiej, greckiej i nawet holenderskiej. Już dziś zapraszamy do restauracji mieszczącej się w pasażu Czerwonej Torebki w Warzymicach! Otwarcie w poniedziałek 1 marca o godz. 12:00

  

„Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle” - to dewiza, która przyświeca od lat właścicielom restauracji. Cytat z Salvadora Dali można spotkać na jednej ze ścian lokalu oraz w menu. Chcemy, aby nasi klienci odwiedzali nas jak restaurację, a nie typowy fast food — opowiada nam menadżer lokalu. — „Keps” zyskał odpowiednią oprawę wizualną i bardzo schludny, nowoczesny wystrój wnętrza, wraz z doskonałą wentylacją sali. Postanowiliśmy również, że same dania będziemy podawać naszym klientom w zupełnie inny sposób, bardzo elegancki i kojarzony do tej pory z o wiele droższymi restauracjami — dodaje.

Sama karta podzielona jest na trzy części - klasyczną, grillową oraz wegetariańską.

W klasycznej części menu kebab jest dokładnie tym, czego można się spodziewać: świeże warzywa w asyście mięsa wołowego lub z kurczaka, a do tego różne sosy do wyboru. I oczywiście jest podawany na kilka sposobów: w typowej bułce, na talerzu, w boxie, bułce „rollo” oraz robionej na miejscu tortilli. Tu zawsze znajdziemy wysokiej jakości mięso wołowe lub drobiowe w 100% pochodzenia polskiego.

 

W części grillowej z pewnością na uwagę zasługuje Lahmacun, gdzie prym wiedzie tutejsza świetna tortilla. Holenderską zapiekankę z mięsem i warzywami można odnaleźć pod nazwą „Keps Alone”. Inną opcją jest Shawarma, z pieczonym mięsem i grillowanym lawashem. Z kolei bardzo dobrze przyrządzone i schludnie podane placki tortilli z zapiekanym serem i w towarzystwie frytek, kryją się pod nazwą Keps Idea.

 

Najciekawszą część, wegetariańską, zostawiliśmy na koniec. W sekcji Keps n’ Vege znajdziemy popularny i uwielbiany hummus, czyli pasta z mielonej cieciorki z czosnkiem, jogurtem i oliwą z oliwek, doprawiona przyprawami i podawana z grillowanym pieczywem. W lokalu można też skosztować pysznych kotlecików z ciecierzycy, grillowany ser halloumi czy dania pod nazwą Keps n’ Geco — czyli greckie rollo z oliwkami, serem feta i warzywami, z typową dla Grecji mieszanką przypraw.

Mimo tak dużego wyboru i wysokiej jakości dań, warzymicki "Keps" będzie będzie miejscem gdzie za posiłek nie płaci się zbyt wiele. Ceny w menu za pełne dania zaczynają się od 15 zł, a kończą na 25 zł. W sekcji wegetariańskiej znajdują się opcje nie droższe niż 22 zł. Za wspomniane wcześniej 15 zł można zjeść zarówno tradycyjnego kebaba w bułce, jak i hummus lub falafel. Każdy posiłek można uzupełnić o napoje np. w postaci znanego z Turcji jogurtu „Ayran”, dostępnego w cenie 4 zł.

 

Na obecną chwilę lokal będzie przyjmować zamówienia osobiście i pod numerem telefonu 786 988 110 z odbiorem osobistym oraz szeroko rozbudowanym dowozem do klienta. Nad szybkością dostaw będzie czuwać serwis pysznepl pod adresem  Keps Szczecin - Zamów z Dostawą | Pyszne.pl

keps logomozna nie jesc wogole

Restauracja Kebab & Grill "Keps"
Warzymice 44
Plac Czerwonej Torebki

godziny otwarcia
od niedzieli do czwartku 11:00 - 22:00
piątki i soboty 11:00 - 24:00

Tel. 786 988 110
https://www.facebook.com/kepsmeatandroll/

 

Pin It