logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Car Serwis  - do usług!

car serwis do uslugSerwis samochodowy Car Service zajmuje się kompleksową diagnostyką usterek powstałych w pojazdach, a także ich naprawianiem. Współpracuje z klientami nie tylko ze Szczecina, ale także z okolicznych miejscowości, którzy cenią sobie fachową obsługę i przejrzysty zakres działania. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką i profesjonalną ofertą tego zakładu.
 
 
 
 
 
 
Naprawy opieramy na dialogu i wzajemnym zaufaniu. Konsultujemy z Klientami zakres planowanych prac, ustalamy ich przebieg, a podejmowane przez nas działania mają transparentny charakter – mówi Tomasz Nyćkowiak, współwłaściciel Car Serwis. Podczas napraw udzielamy również wsparcia merytorycznego, dotyczącego eksploatacji samochodów.
 
 
 
 
Zakład posiada nowoczesne narzędzia diagnostyczne i naprawcze, które wpływają na jakość i szybkość naszej pracy. Naprawa samochodów to nie tylko praca dla serwisantów, ale także ich hobby. Ekipa zajmuje się praktycznie każdą dziedziną mechaniki samochodowej. Oferta obejmuje zarówno mechanikę, elektronikę, jak i elektromechanikę pojazdową. Tutaj szybko i fachowo naprawisz lub wymienisz hamulce i zawieszenie, płyny eksploatacyjne, klimatyzację, wycieraczki czy oświetlenie.
 
 
car serwis styczen 2023 2
 
 
Car Serwis zajmujemy zajmuje się kompleksową kalibracją radarów i kamer samochodowych – zarówno w autach osobowych, jak i dostawczych. Tego typu usługa powinna być przeprowadzona za każdym razem, gdy dojdzie do uszkodzenia systemu lub naruszenia pozycji jego części składowych. Poruszanie się pojazdem z rozkalibrowanymi czujnikami niesie za sobą spore ryzyko, dlatego dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa innych kierowców nie powinniśmy zwlekać z kalibracją!
 
 
car serwis logo
 
CAR SERWIS Aniszkiewicz & Nyćkowiak car serwis siedziba
70-100 Szczecin
ul. Dąbrowskiego 11
Tel. 515 081 544
Tel. 510 141 666
 
Poniedziałek - piątek
8:30 - 17:00
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Pin It