logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Rusza konkurs dla dzieci i młodzieży

konkurs kpgk 2023Najmłodsze dzieci będą mogły wykazać się plastycznie, starsze fotograficznie, a młodzież będzie mogła nakręcić film. „Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży" - to tytuł konkurs organizowanego przez Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, który rusza właśnie teraz i potrwa do końca maja. Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

 

 

Celem konkursu jest popularyzacja gminy Kołbaskowo oraz pokazanie jej atrakcyjności. Miejsce w którym mieszkamy, to nie tylko "sypialnia Szczecina" ale także prężnie rozwijające się tereny gdzie można pracować, uczyć się i wypoczywać.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Chcielibyśmy pokazać to oczami dziecka i młodych osób które tu mieszkają - mówi Renata Wójcik, szefowa Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do wyrażenia swojego spojrzenia na piękno i wartości Gminy Kołbaskowo, wzrost zainteresowania naszym regionem i kulturą. Poprzez tworzenie prac plastycznych, fotografii i filmów, uczestnicy konkursu mają okazję pokazać swoje zdolności artystyczne i kreatywność, jednocześnie zwracając uwagę na różnorodność i bogactwo dziedzictwa lokalnego. Poprzez udział w konkursie uczestnicy mają okazję przybliżyć historię swojej miejscowości i lepiej zrozumieć dziedzictwo kulturowe, które kształtowało i nadal wpływa na życie mieszkańców.

  reklama

Hair-House

 

Dodatkowo, organizatorzy konkursu chcą zachęcić młodych ludzi do spędzania czasu na twórczej i pozytywnej działalności, która pozwala na rozwijanie pasji i zainteresowań. Ostatecznie, konkurs ma na celu ukazanie piękna Gminy Kołbaskowo w różnych formach artystycznych i zainspirowanie innych do odkrywania nowych perspektyw na otaczającą rzeczywistość.

Jak czytamy w regulaminie praca konkursowa plastyczna przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 11 roku życia i może być wykonana w dowolnej technice, formacie, z dowolnych materiałów i mieć formę przestrzenną lub płaską. Praca w postaci zdjęcia przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 12 do 14 roku życia, musi być zapisana na pendrivie w jednym z formatów: .jpg; .png oraz wydrukowana na papierze zdjęciowym w formacie A4. Praca konkursowa w postaci filmu przeznaczona jest dla młodzieży w wieku od 15 do 17 roku życia, musi być zapisana na pendrivie w jednym z formatów: .avi; .mkv; .mov; lub .mp4 oraz musi mieć czas trwania nie dłuższy niż 3 minuty.

reklama

Magnolia Przecław

 

Jak zapewnia organizator dla każdego uczestnika, bez względu na wiek i zajęte miejsce czekać będą także nagrody pocieszenia. Rozwiązanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 1 czerwca podczas obchodów Dnia Dziecka w GOKSiR w Przecławiu

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz załącznikami dotyczącymi oświadczenia rodziców oraz klauzuli w zakresie przetwarzania danych osobowych - TUTAJ