Get Adobe Flash player

.

.

Szukaj w portalu

Pierwszy felieton w siódme urodziny.

felieton pierwszyWłaśnie mijają kolejne urodziny portalu przeclaw24.pl. Pierwszy artykuł dotyczący historii Przecławia ukazał się pod koniec czerwca 2010. Miał dotąd ponad 20.000 odsłon. Siedem lat minęło jak z bicza strzelił. Lokalna strona www doczekała się  ośmiu milionów odsłon oraz stałego i licznego grona czytelników. Do tej chwili na portalu pojawiło się dokładnie 1499 artykułów na temat naszych okolic, wydarzeń, historii czy problemów.  Bardzo rzadko wyrażałem osobiste zdanie na temat spraw, dotyczących naszej małej społeczności. Teraz to się zmieni. Od dziś pojawi się na naszej stronie nowa rubryka - felietony. Ten jest  pierwszy.

Czytaj więcej...

Wypatrz bociana w Warzymicach. Sezon 2017

bociany 2017Ruszamy trzeci sezon z transmisją wiedo z bocianiego gniazda w Warzymicach. Działa już kamera skierowana, która umożliwi internautom podgląd na żywo naszych ulubieńców, zwiastujących co roku przybycie wiosny. W tym roku ma być jeszcze wyższa rozdzielczość, jak zapewnia firma LanTech.pl przez cały sezon będziemy się cieszyć obrazem o jeszcze wyższej rozdzielczości niż w zeszłym roku.

Czytaj więcej...

Kamera na bocianim gnieździe w Warzymicach (sezon 2016)

bocianie gniazdo warzymice 2016Od początku marca działa już kamera skierowana na bocianie gniazdo w Warzymicach. Umożliwiać będzie internautom podgląd na żywo naszych ulubieńców, zwiastujących co roku przybycie wiosny. W tym roku, dzięki profesjonalistom z firmy LanTech.pl możemy cieszyć się obrazem o wysokiej rozdzielczości.

Czytaj więcej...

Podglądamy bocianie gniazdo w Warzymicach (2013)

podgladamy-bociana-w-warzymicachDziała już kamerka skierowana na bocianie gniazdo w Warzymicach. Umożliwia ona internautom podgląd na żywo naszych ulubieńców, zwiastujących co roku przybycie wiosny. W tym roku pierwszy bociek wylądował w niedzielę 31 marca 2013 roku w godzinach południowych.

Czytaj więcej...