medentes przeclaw

Szukaj w portalu

Wiadomości ze Szczecina

Bielik już 26 maja. Zapisy już zakończone!

VIIICwiercmaratonBielikaZa trzy tygodnie jedna z największych imprez sportowych w naszej okolicy - Ćwierćmaraton Bielika. Z końcem kwietnia została już zakończona rejestracja uczestników. W niedzielę 26 maja, w Siadle Dolnym wystartują biegacze, chodziarze oraz rowerzyści, którzy pokonają trasę 11km do mety w Pargowie.

Czytaj więcej...

V Turniej Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych.

V Turniej fot. Lukasz Szelemej 10Dziś, 2 marca na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej rozegrano V Halowy Turniej Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych. Do Przecławia przyjechało w sumie 17 drużyn z całego województwa. Organizatorami wydarzenia było sołectwo Przecław, gmina Kołbaskowo oraz Fundacja Polskich Wartości.

Czytaj więcej...

Wybiegali dzieciom ponad tysiąc złotych. [DUŻO ZDJĘĆ]

BiegDlaKornelkiIMilenkiW mijający weekend odbyło się wyjątkowe wydarzenie sportowe. W sobotni poranek odbył się trening i bieg charytatywny, który miał na cenu zbiórkę funduszy dla dwójki chorych dziewyczynek. Przecław, na zaproszenie "Kobiecego Biegania", odwiedził sportowiec ze Stargardu, który od prawie roku organizuje spontaniczny bieg połączony ze zbiórką pieniędzy. Przecławski bieg był dla niego 351 dniem w trasie. Do mety zostało mu już tylko 14 dni.

Czytaj więcej...

"Męskie morsowanie" kontra "Kobiece bieganie"

morsowanie w siadle 2Niecały rok temu kilka dziewczyn z Przecławia i okolic skrzyknęło się na wspólne bieganie. Spotykają się co sobotę przed szkołą o godzinie 9:00 i bez względu na pogodę robią wspólną przebieżkę. W ostatni weekend stuknęła im już czterdziesta piąta edycja. I to wyłącznie w damskim towarzystwie. Na odpowiedź mężczyzn trzeba było trochę poczekać. Ale wreszcie jest!

Czytaj więcej...

Dziewiąta "Biała Sobota" za nami!

biala sobota 2018Profilaktyka przede wszystkim - taki cel przyświeca organizatorom corocznych badań w szkole podstawowej w Przecławiu. Każdy z mieszkańców mógł już od 8:00 rano zbadać sobie krew a od 10:00 wykonać jedno z kilkunastu badań. Niektórzy z pacjentów opuścili szkolne sale-gabinety dopiero o godzinie 14:00

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na "Białą Sobotę". To już 6 października.

zaproszenie na biala soboteSerdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Kołbaskowo na Białą Sobotę, która odbędzie się 6 października w Szkole Podstawowej w Przecławiu. W godzinach 8:00 - 14:00 będzie można skorzystać z szeregu porad lekarzy specjalistów a także wykonać bezpłatne badania np. osteoporozy, słuchu, badań urologicznych i diagnostyczne (glukoza TSH, lipidogram, kreatynina, morfologia). Na miejscu można będzie skorzystać z bezpłatnych konsultacji endokrynologicznych, ortopedycznych, kardiologicznych, dermatologicznych i neurologicznych.

 

Czytaj więcej...

Za miesiąc wielkie święto sportu!

FF Cup 2018Przed nami duża sportowa impreza w Przecławiu. Na nowym obiekcie szkolnym obędzie się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Według zapewnień organizatora na początku września do Przecławia ma przyjechać około 500 młodych piłkarzy z 50 drużyn z całej Polski. Dodatkową atrakcją imprezy będzie przyjazd zawodników Lecha Poznań.

Czytaj więcej...

KettleBell, Zumba, Interwały, Pilates, Kobiece Bieganie...

kettlebell 2Tak aktywnie można spędzić w Przecławiu tegoroczne wakacje. Panie biegają, ćwiczą z ciężarkami, trenują interwały na bieżni czy oprawiają zumbę. A jest w czym wybierać. I okazuje się, że nie wszystkie z zajęć są przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni też są mile widziani. Gdzieniegdzie.

 

Czytaj więcej...

Najlepszy podciągnął się 25 razy!

kalistenika przeclawKalistenika to obecnie mało popularna dziedzina sportu, która jednak z roku na rok ma coraz więcej zwolenników. Ćwiczenia w tej dyscyplinie odbywają się wykorzystaniem masy własnego ciała. Nie potrzeba też specjalistycznego sprzętu, ćwiczyć można nawet w domu. Od ponad roku w Przecławiu mamy profesjonalny plac do tego typu sportu i właśnie na nim odbyły się regionalne mistrzostwa.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bezpłatne badania.

adadentW dniach 16-18 czerwca 2018 roku w Przecławiu, Fundacja do walki z nowotworem jamy ustnej „Z uśmiechem przez życie”, we współpracy z Centrum medycznym i szkoleniowym ADADENT, organizuje bezpłatne dla pacjentów badanie profilaktyczne pod kątem występowania nowotworów jamy ustnej.

Czytaj więcej...

Za kilka dni mistrzostwa w Kalistenice.

zawody kalistenikaW najbliższą sobotę 16 czerwca odbędzie się w Przecławiu ciekawa impreza sportowa. W najbliższy weekend każdy będzie mógł spróbować swoich sił w kalistenice, czyli w ćwiczeniach z użyciem masy swojego ciała. Specjalny plac do uprawiania tego sportu zaprasza w Przecławiu już od ponad roku całe rodziny. Tym razem oprócz przyjemności wykonywania ćwiczeń, będzie możną wygrać niemałe pieniądze.

Czytaj więcej...

Młodzi piłkarze z Przecławia pojechali kibicować Polakom

pojechali na meczJuż dziś wieczorem, czekają na nas wielkie emocje sportowe. W Poznaniu odbędzie się mecz towarzyski Polska - Chile, który ma sprawdzić naszych kadrowiczów przed wyjazdem na mundial do Rosji. Kilkunastu naszych mieszkańców będzie miało możliwość obejrzenia tego spotkania na żywo. Właśnie wyjechali do Poznania. A bilety na ten mecz wygrali... grając w piłkę.

Czytaj więcej...