medentes przeclaw

Szukaj w portalu

Najlepszy podciągnął się 25 razy!

kalistenika przeclawKalistenika to obecnie mało popularna dziedzina sportu, która jednak z roku na rok ma coraz więcej zwolenników. Ćwiczenia w tej dyscyplinie odbywają się wykorzystaniem masy własnego ciała. Nie potrzeba też specjalistycznego sprzętu, ćwiczyć można nawet w domu. Od ponad roku w Przecławiu mamy profesjonalny plac do tego typu sportu i właśnie na nim odbyły się regionalne mistrzostwa.

Czytaj więcej...

Za kilka dni mistrzostwa w Kalistenice.

zawody kalistenikaW najbliższą sobotę 16 czerwca odbędzie się w Przecławiu ciekawa impreza sportowa. W najbliższy weekend każdy będzie mógł spróbować swoich sił w kalistenice, czyli w ćwiczeniach z użyciem masy swojego ciała. Specjalny plac do uprawiania tego sportu zaprasza w Przecławiu już od ponad roku całe rodziny. Tym razem oprócz przyjemności wykonywania ćwiczeń, będzie możną wygrać niemałe pieniądze.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bezpłatne badania.

adadentW dniach 16-18 czerwca 2018 roku w Przecławiu, Fundacja do walki z nowotworem jamy ustnej „Z uśmiechem przez życie”, we współpracy z Centrum medycznym i szkoleniowym ADADENT, organizuje bezpłatne dla pacjentów badanie profilaktyczne pod kątem występowania nowotworów jamy ustnej.

Czytaj więcej...

Młodzi piłkarze z Przecławia pojechali kibicować Polakom

pojechali na meczJuż dziś wieczorem, czekają na nas wielkie emocje sportowe. W Poznaniu odbędzie się mecz towarzyski Polska - Chile, który ma sprawdzić naszych kadrowiczów przed wyjazdem na mundial do Rosji. Kilkunastu naszych mieszkańców będzie miało możliwość obejrzenia tego spotkania na żywo. Właśnie wyjechali do Poznania. A bilety na ten mecz wygrali... grając w piłkę.

Czytaj więcej...

Teraz można grać cały rok.

boiska otwarteZakończył się generalny remont boisk przy szkole podstawowej w Przecławiu. Boiska i bieżnia zyskały nową nawierzchnię. Z obiektów oprócz uczniów i klubów sportowych będą mogli korzystać także mieszkańcy. Boiska i bieżnia mają być czynne przez cały rok. Obecnie w sezonie letnim będzie można z niego korzystać do godziny 22:00.

 

Czytaj więcej...

Bielik po raz siódmy [DUŻO ZDJĘĆ]

siodmy bielik za namiTo była bardzo sportowa niedziela. 230 biegaczy, 80 chodziarzy, 50 ścigających się na rowerach oraz 100 jadących w rekreacyjnym rajdzie rowerowym zmierzyło się z 11 kilometrową trasą od Siadła Dolnego do Pargowa. Było bardzo słonecznie, parno i upalnie. Dopiero godzinę po zakończeniu pikniku nad Pargowem pojawiły się chmury i przeszedł deszcz z burzami.

 

Czytaj więcej...

Biegali na orientację w Przecławiu.

bieg na orientacjeOrganizują biegi w przeróżnych miejscach. W ogrodzie dendrologicznym, w Mścięcinie, a niedawno nawet w budynkach Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Cukrowej. Tym razem pobiegli na orientację w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole". Emocji nie brakowało.

Czytaj więcej...

"Cwierćmaraton Bielika" i "Minimundial" już za tydzień.

cwiercmaraton bielika minimundialW niedzielę, 27 maja duże sportowe święto na terenie naszej gminy. Na trasie Siadło Dolne, Moczyły, Pargowo odbędzie się Ćwierćmaraton Bielika w którym można pobiec, pojechać rowerem albo pójść marszem nordic walking. W tym samym dniu na mecie w Pargowie odbędzie się Minimundial, w którym zagrają młodzi piłkarze z gminnych szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Sześć inwestycji i kłopoty z jedną.

remont boiskaTo będzie bardzo pracowita wiosna i lato. Na terenie gminy właśnie rozpoczęto trzy duże inwestycje. Trzy kolejne trwają od zeszłego roku. O ile z dwiema z nich problemów nie ma. To na trzeciej jest już spore opóźnienie. Na szczęście widać "światełko w tunelu" i niedługo mieszkańcy Przecławia będą się cieszyć wyremontowanym obiektem.

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy na „Ćwierćmaraton Bielika”

ruszyly zapisy na bielikaW niedzielę 27 maja odbędzie się po raz siódmy „Ćwierćmaraton Bielika”. Na ponad jedenastokilometrowej, trasie zmagać się będą rowerzyści, biegacze i chodziarze. Wystartują nad brzegami Odry w Siadle Dolnym, a zakończą w Pargowie przy samej granicy Polsko-Niemieckiej. Wprawdzie impreza odbędzie się za ponad dwa miesiące, już dziś warto się zapisać. Do 13 kwietnia obowiązują niższe opłaty.

Czytaj więcej...

Są jeszcze wolne miejsca na Bielika.

Bielik zapisy wolne miejsca Już ponad stu biegaczy zapisało się na Ćwierćmaraton Bielika. Impreza odbędzie się w niedzielę 27 maja. Wprawdzie zapisy potrwaja do końca kwietnia, lecz niższa opłata startowa obowiązuje tylko tych, którzy zapiszą się i opłacą swój udział do 13 kwietnia. Więc czasu na decyzje pozostało już niewiele.

Czytaj więcej...

Szanowne Panie! Zbadajcie piersi!

mammbus przeclawMarzec to w naszej okolicy tradycyjnie cykl wydarzeń poświęconych naszym Paniom. Oprócz tradycyjnego Dnia Kobiet odbędzie się także Babski Turniej Piłki Siatkowej oraz przyjadą dwa mammobusy do badań piersi. Pierwszy z nich pojawi się już 8 marca w Kołbaskowie. Drugi przyjedzie do Przecławia 28 marca.

Czytaj więcej...