ancora warzymice

Szukaj w portalu

Za miesiąc wielkie święto sportu!

FF Cup 2018Przed nami duża sportowa impreza w Przecławiu. Na nowym obiekcie szkolnym obędzie się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Według zapewnień organizatora na początku września do Przecławia ma przyjechać około 500 młodych piłkarzy z 50 drużyn z całej Polski. Dodatkową atrakcją imprezy będzie przyjazd zawodników Lecha Poznań.

Czytaj więcej...

KettleBell, Zumba, Interwały, Pilates, Kobiece Bieganie...

kettlebell 2Tak aktywnie można spędzić w Przecławiu tegoroczne wakacje. Panie biegają, ćwiczą z ciężarkami, trenują interwały na bieżni czy oprawiają zumbę. A jest w czym wybierać. I okazuje się, że nie wszystkie z zajęć są przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni też są mile widziani. Gdzieniegdzie.

 

Czytaj więcej...

Najlepszy podciągnął się 25 razy!

kalistenika przeclawKalistenika to obecnie mało popularna dziedzina sportu, która jednak z roku na rok ma coraz więcej zwolenników. Ćwiczenia w tej dyscyplinie odbywają się wykorzystaniem masy własnego ciała. Nie potrzeba też specjalistycznego sprzętu, ćwiczyć można nawet w domu. Od ponad roku w Przecławiu mamy profesjonalny plac do tego typu sportu i właśnie na nim odbyły się regionalne mistrzostwa.

Czytaj więcej...

Za kilka dni mistrzostwa w Kalistenice.

zawody kalistenikaW najbliższą sobotę 16 czerwca odbędzie się w Przecławiu ciekawa impreza sportowa. W najbliższy weekend każdy będzie mógł spróbować swoich sił w kalistenice, czyli w ćwiczeniach z użyciem masy swojego ciała. Specjalny plac do uprawiania tego sportu zaprasza w Przecławiu już od ponad roku całe rodziny. Tym razem oprócz przyjemności wykonywania ćwiczeń, będzie możną wygrać niemałe pieniądze.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na bezpłatne badania.

adadentW dniach 16-18 czerwca 2018 roku w Przecławiu, Fundacja do walki z nowotworem jamy ustnej „Z uśmiechem przez życie”, we współpracy z Centrum medycznym i szkoleniowym ADADENT, organizuje bezpłatne dla pacjentów badanie profilaktyczne pod kątem występowania nowotworów jamy ustnej.

Czytaj więcej...

Młodzi piłkarze z Przecławia pojechali kibicować Polakom

pojechali na meczJuż dziś wieczorem, czekają na nas wielkie emocje sportowe. W Poznaniu odbędzie się mecz towarzyski Polska - Chile, który ma sprawdzić naszych kadrowiczów przed wyjazdem na mundial do Rosji. Kilkunastu naszych mieszkańców będzie miało możliwość obejrzenia tego spotkania na żywo. Właśnie wyjechali do Poznania. A bilety na ten mecz wygrali... grając w piłkę.

Czytaj więcej...

Teraz można grać cały rok.

boiska otwarteZakończył się generalny remont boisk przy szkole podstawowej w Przecławiu. Boiska i bieżnia zyskały nową nawierzchnię. Z obiektów oprócz uczniów i klubów sportowych będą mogli korzystać także mieszkańcy. Boiska i bieżnia mają być czynne przez cały rok. Obecnie w sezonie letnim będzie można z niego korzystać do godziny 22:00.

 

Czytaj więcej...

Bielik po raz siódmy [DUŻO ZDJĘĆ]

siodmy bielik za namiTo była bardzo sportowa niedziela. 230 biegaczy, 80 chodziarzy, 50 ścigających się na rowerach oraz 100 jadących w rekreacyjnym rajdzie rowerowym zmierzyło się z 11 kilometrową trasą od Siadła Dolnego do Pargowa. Było bardzo słonecznie, parno i upalnie. Dopiero godzinę po zakończeniu pikniku nad Pargowem pojawiły się chmury i przeszedł deszcz z burzami.

 

Czytaj więcej...

Biegali na orientację w Przecławiu.

bieg na orientacjeOrganizują biegi w przeróżnych miejscach. W ogrodzie dendrologicznym, w Mścięcinie, a niedawno nawet w budynkach Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Cukrowej. Tym razem pobiegli na orientację w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole". Emocji nie brakowało.

Czytaj więcej...

Sześć inwestycji i kłopoty z jedną.

remont boiskaTo będzie bardzo pracowita wiosna i lato. Na terenie gminy właśnie rozpoczęto trzy duże inwestycje. Trzy kolejne trwają od zeszłego roku. O ile z dwiema z nich problemów nie ma. To na trzeciej jest już spore opóźnienie. Na szczęście widać "światełko w tunelu" i niedługo mieszkańcy Przecławia będą się cieszyć wyremontowanym obiektem.

Czytaj więcej...

"Cwierćmaraton Bielika" i "Minimundial" już za tydzień.

cwiercmaraton bielika minimundialW niedzielę, 27 maja duże sportowe święto na terenie naszej gminy. Na trasie Siadło Dolne, Moczyły, Pargowo odbędzie się Ćwierćmaraton Bielika w którym można pobiec, pojechać rowerem albo pójść marszem nordic walking. W tym samym dniu na mecie w Pargowie odbędzie się Minimundial, w którym zagrają młodzi piłkarze z gminnych szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Są jeszcze wolne miejsca na Bielika.

Bielik zapisy wolne miejsca Już ponad stu biegaczy zapisało się na Ćwierćmaraton Bielika. Impreza odbędzie się w niedzielę 27 maja. Wprawdzie zapisy potrwaja do końca kwietnia, lecz niższa opłata startowa obowiązuje tylko tych, którzy zapiszą się i opłacą swój udział do 13 kwietnia. Więc czasu na decyzje pozostało już niewiele.

Czytaj więcej...