medentes przeclaw

Master Oriental FOOD otwiera swoje podwoje!

MasterOrientalFoodWarzymiceMamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kuchni bliskiego wschodu. W najbliższy piątek 12 lipca w pasażu "Czerwona Torebka" w Warzymicach otwiera swoje podwoje nowa restauracja grillowa "Master OrientalFOOD". Na kołbaskowskiej mapie kulinarnej pojawi się wreszcie miejsce gdzie wszystko będzie ze smakiem, zapachem i kulturą prawdziwej kuchni bliskiego wschodu. Otwarcie punktualnie o godzinie 12:00

Czytaj więcej...

Ogłoszono trzy przetargi na nowe ścieżki rowerowe.

poczatek sciezki PrzeclawW kwietniu Gmina Kołbaskowo ogłosiła przetargi na realizacje ścieżek rowerowych Kamieniec – Kołbaskowo, Siadło Dolne – Kurów i Przecław – Karwowo. W ramach zadań powstaną także drogi gminne.

 

 

Czytaj więcej...

Przepis na pączki własnej roboty.

paczki przepisJutro "tłusty czwartek", który rozpoczyna najbardziej huczny tydzień karnawału. Zwykle co roku piszemy o tym gdzie można i za ile kupić pączki. Czy są smaczne? Czy warte swojej ceny i stania w kolejce? Tradycyjnie najtańsze, w okolicach nawet 0,40 zł, znajdziemy w dyskontach i hipermarketach. Te z lokalnych piekarni i cukierni kosztują nawet powyżej 3,00 zł za sztukę. A może w tym roku warto zrobić pączki samemu?

 

Czytaj więcej...

Krwiste niebo nad Przecławiem [DUŻO WASZYCH ZDJĘĆ]

Purpurowe nieboPoniedziałkowy wieczór był wyjątkowo romantyczny. Niebo w niektórych rejonach naszego kraju przybrało czerwone odcienie. Autorem pięknych widoków jest sama natura. Istnieją także wierzenia, że czerwony zachód słońca zwiastuje przybycie silnego wiatru lub opadów deszczu. Chociaż synoptycy twierdzą, że czerwony zachód słońca zazwyczaj przepowiada nam poprawę pogody, związaną ze zbliżającym się ośrodkiem wysokiego ciśnienia.

 

Czytaj więcej...

Uwaga na nieuczciwych sprzedawców!

zaproszenieMimo zakrojonych na szeroką skalę działań edukacyjnych i prawnych, kolejne firmy wciąż organizują pokazy podczas których konsumenci namawiani są do zakupu drogich urządzeń medycznych, garnków czy kołder. Jeden z takich pokazów ma się odbyć w najbliższy piątek w hotelu "Dworski" w Przecławiu. Mieszkańcy okolicznych osiedli otrzymali w tym tygodniu zaproszenia telefoniczne i sms'owe na taki pokaz.

Czytaj więcej...

Ferie w domu nie muszą być nudne [GRAFIK ATRAKCJI]

papugarniaPrzed nami dwa tygodnie ferii i pada już drugi dzień. Pogoda nas nie rozpieszcza, nie ma śniegu i przymrozków, ale to nie oznacza, że ferie spędzone w domu muszą być nudne. Wyjazd do papugarni na gryfińską lagunę czy do wrotkarni - to jedne z niewielu atrakcji, które proponują świetliczanki z terenu gminy Kołbaskowo.

 

Czytaj więcej...

Przecławianki rekrutują

przeclawianki Już za dwa dni pierwsze założycielskie spotkanie nowej muzycznej formacji. Właśnie tworzy się grupa wokalna "Przecławianki" która ma być wizytówką naszej miejscowości.

 

 

Czytaj więcej...

Przedszkole i żłobek "Nana" zapraszają!

nana przeclaw5Akademia Maluszka "Nana" już od ponad 10 lat cieszy się uznaniem i zaufaniem rodziców oraz dzieci. Placówka mieści się w Przecławiu na osiedlu "Zielone Pole", gdzie w komfortowych warunkach opiekę i wychowanie znajdują dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 lat. Z początkiem roku rozpoczyna się nabór najmłodszych do grupy żłobkowej oraz starszych dzieci do grupy przedszkolnej. Zapraszamy do zapoznania się z atutami tej wyjątkowej placówki!

Czytaj więcej...

Polecamy :

ufo 2018

KREDYTY - 10 BANKÓW
N A J T A Ń S Z E   O C
NADAWANIE PACZEK GLS
P U N K T  K S E R O
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 

 

firany warzymice

Nowy salon w Warzymicach
ul. Dębowa 7
Tel 505 526 266
www.salon-firan-design.pl

więcej