medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Acid Drinkers, John Porter, Jarecki, Pietrucha... [ATRAKCJE GOKSiR NA LUTY]

GOKSiR repertuar luty 2020 To może być jeden z najgorętszych miesięcy w roku. Przecławski GOKSiR odwiedzą artyści różnego pokroju. Będzie heavy metal, rock, disco a nawet rap. Na jeden z koncertów bilety się rozeszły kilka tygodni temu... i dlatego dzień później odbędzie się powtórka koncertu. Krótko mówiąc będzie dla każdego coś miłego.

Czytaj więcej...

X Szczecińskie Spotkanie Flażolecistów już w tę sobotę!

koncert flaz 01Jak ten czas leci. Tak, to już po raz dziesiąty, flażoleciści z województwa zachodniopomorskiego, spotkają się na koncercie pt. „Hej kolęda, kolęda”, który dedykowany jest dziadkom i babciom. Kto jest lub był rodzicem ucznia naszej szkoły, ten wie, że od osiemnastu lat, w szkole, podstawowym instrumentem melodycznym jest flażolet. Jedni cierpią z tego powodu, inni podziwiają rozwój muzyczny nie tylko swoich dzieci, uczestnicząc w koncertach, występach, uroczystościach szkolnych, klasowych.

Czytaj więcej...

Zapraszenie na koncert „Kolęda łączy pokolenia”

koleda laczy pokoleniaJuż w najbliższy czwartek, na pięknej scenie GOKSiRu, odbędzie się koncert, który został przygotowany przez cztery grupy wykonawcze: znane w powiecie polickim  Siadliczanki i Nadodrzanki, studentów Akademii Sztuki w Szczecinie oraz uczniów szkoły w Przecławiu!

Czytaj więcej...

To będzie mega finał WOŚP w Przecławiu [SZCZEGÓŁOWY PLAN]

28 wospTegoroczny gminny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra swój największy i najdłuższy koncert w dotychczasowej edycji. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji a wydarzenie potrwa 12 godzin. I miejmy nadzieję, że będzie także rekordowa pod względem zebranych środków. Oj będzie się działo!

Czytaj więcej...

Styczniowe atrakcje w GOKSiR [KALENDARZ]

repertuar goksir styczen 2020 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu nie zwalnia tempa. W styczniu zaplanowano dla mieszkańców wiele wydarzeń i atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zaraz po Nowym Roku odbędą się pierwsze spektakle, koncerty i projekcje filmowe. Warto pospieszyć się z bukowaniem biletów - niektóre z koncertów mają już wyprzedany komplet miejsc.

 

Czytaj więcej...

Dzisiaj Wszystkich Świętych. Jutro Zaduszki.

bedargowo 1 listopadDziś, 1 listopada, dzień Wszystkich Świętych. Mieszkańcy gminy i przyjezdni goście tłumnie odwiedzają cmentarze w Kołbaskowie i Będargowie. Na grobach najbliższych zapalają znicze, modlą się i wspominają tych, którzy odeszli. Uczestniczą także w specjalnych mszach koncelebrowanych na terenie cmentarza.

Czytaj więcej...

W sobotę Kobiece Bieganie po raz setny!

kobiece bieganie po raz 100Pomysł na pierwsze wspólne bieganie zrodził się dwa lata temu. Najpierw biegać zaczęły we dwie, tydzień później zaprosiły koleżanki. I tak w kolejne sobotnie poranki spotykają się koło przecławskiej podstawówki i truchtają do Kołbaskowa. A czasami nawet do Rosówka. W najbliższą sobotę zrobią to po raz setny! Na najbliższe, jubileuszowe "Kobiece Bieganie", zapraszają do aktywności nie tylko panie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne sadzenie krokusów.

zakusy na krokusy zajawka 2Pięć lata temu członkowie stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zasadzili kilka tysięcy cebulek krokusów przy ścieżce pieszo-rowerowej. Wczesną wiosną przez kilka tygodni cieszyły one oczy przechadzających się między Przecławiem a Warzymicami. W kolejnych latach akcje były regularnie powtarzane. W tym roku sadzenie odbędzie się we wtorek 15 października. Przyda się każda para rąk do pracy.

Czytaj więcej...

Kiermasze światczne - dziś i jutro.

kiermasz przeclawW sobotę i niedzielę dwa ważne wydarzenia przedświąteczne na terenie naszej gminy. W Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbędzie się dwudniowy kiermasz świąteczny połączony ze spotkanie z Mikołajem, kiermasz oraz bezpłatne projekcje filmów. Mniejsza, ale za to spokojniejsza impreza odbędzie się w szkole podstawowej w Kołbaskowie. Tam samorząd wraz z gronem pedagogicznym zaprasza na tradycyjny kiermasz, który ma już swoją długoletnia historię i tradycję w tej placówce. Będzie w czym wybierać!

Czytaj więcej...

Już za kilka dni dożynki.

dozynki kolbaskowoW sobotę 24 sierpnia święto plonów. Organizator, gmina Kołbaskowo, przygotowała wiele niespodzianek dla całych rodzin. Będzie także wielka atrakcja dla fanów polskiej muzyki dance. Kołbaskowo odwiedzi grupa "BASTA", twórcy jednego z największych hitów ostatnich lat - "Ruda Tańczy Jak Szalona" oraz "Kocham ten Stan"

Czytaj więcej...