logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Fotorelacja z przedszkolnego festynu rodzinnego

festyn-rodzinny-w-przedszkoluDziś, 17 maja, w godzinach popołudniowych w przecławskim przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Na wszystkich przybyłych rodziców czekała moc atrakcji i dobrej zabawy. Rodzice ze wzruszeniem oglądali występy artystyczne swoich pociech. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki - przedszkolaki przygotowały dla swoich mam specjalne piosenki. Nie zabrakło stoiska z pysznymi ciastami, watą cukrową oraz grillowaną kiełbaską.

 


Olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia, gry i zabawy przygotowane przez animatorów, loteria fantowa czy malowanie twarzy - to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na najmłodszych. Na festyn zostały zaproszone także dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną od 1 września. Z nowym rokiem szkolnym przedszkole powiększy się o piątą grupę i w sumie będzie liczyć prawie 130 przedszkolaków.

To jest taki dzień rodziny - mówi przedszkolanka Aneta Pietrzak - zbliża się niedługo dzień mamy, dzień dziecka i dzień taty, dlatego taki festyn. Pomysł i wykonanie od strony merytorycznej leżał po stronie nauczycielek przedszkola. Wykonanie - przede wszystkim przez rodziców z Rady Rodziców. Trzeba nadmienić że całość imprezy sfinansowała Rada Rodziców, ze składek, które wpłacili rodzice dzieci przedszkolnych.

Każdy grupa rodziców coś zorganizowała - mówi Przewodnicząca Rady Rodziców Iwona Bruździńska - pierwsza grupa "pszczółki" prowadziła kawiarenkę z ciastami i napojami, druga grupa "biedronki" sprzedawała pajdy chleba ze smalecem,  rodzice "żabek" z trzeciej grupy były odpowiedzialne ze grillowanie a "motylek" prowadzili loterię z nagrodami. Rodzice stanęli na wysokości zadania, dopisała pogoda i miejmy nadzieję że ze rok taki festyn też się odbędzie.

Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

 

Pin It