logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Przecław Festiwal - z politycznym przekazem! [FOTORELACJA]

przeclaw festiwalW naszej gminie odbyło się najbardziej oczekiwane wydarzenie roku - Przecław Festival 2023. Sobotnie wieczór był wypełniony niesamowitymi koncertami, które na długo pozostaną w pamięci. Na scenie GOKSiR-u wystąpili Natalia Przybysz, Nosowska. Koncert głównej gwiazdy - T.Love lekko się opóźnił i miał często mocny - polityczny przekaz dla odbiorców.

 

 

Wieczór rozpoczął się od zjawiskowego występu Natalii Przybysz, która swoim niepowtarzalnym głosem i charyzmą oczarowała wszystkich obecnych. Jej kontakt z publicznością był niezwykle silny, tworząc magiczną atmosferę podczas całego koncertu. To był moment, który na zawsze pozostanie w sercach słuchaczy!

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Następnie na scenie pojawiła się Katarzyna Nosowska, znana szczecinianka, która swoją karierę zaczęła w grupie Hey. Jej charakterystyczny styl i poruszające teksty zawsze skłaniają do refleksji, ale również przynoszą radość. Energia emanująca z jej występu była absolutnie niesamowita! Nosowska rozpromieniała pozytywne wibracje i całkowicie zaangażowała publiczność. Podczas koncertu obecny był również jej dorosły syn, nazywany przez nią "Dryblaskiem" z którym artystka wykonała dwa utwory, w tym jeden oparty na typowych dialogach domowych między rodzicem a dzieckiem.

  reklama

Hair-House

 

O godzinie 22:00, choć z nieznacznym opóźnieniem, na scenie pojawił się T.Love - czyli Muniek Staszczyk i jego zespół. To był prawdziwy wybuch energii, który rozpalił atmosferę. Ich rockowe brzmienie i dynamiczne występy sprawiły, że tłumy nie mogły się uspokoić. Wszyscy tańczyli i śpiewali razem z zespołem, wykonując takie hity jak "Warszawa", "Ajrisz", "King", "I Love You", "Autobusy i Tramwaje" czy "Nie, nie, nie". Koncert nie obył się także bez kontrowersji politycznych, gdy w pierwszym utworze o nazwie "Deszcz" padły słowa o władzy i wszechobecnej propagandzie ""Odpalam wiadomości, niestety same złe - a ty wyłącz TVP" a ze strony publiczności dobiegały wulgaryzmy skierowane w stronę PiS.

 reklama

Ancora Warzymice

 

W trakcie imprezy czynne były stoiska gastronomiczne oraz przeprowadzono kilka konkursów zorganizowanych przez NiUS Radio i Radio SUPER FM. Do zobaczenia za rok!

[FOTORELACJA] - Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z festiwalu, która dostępna jest na naszej stronie internetowej lub w naszym mediach społecznościowych.

 

Pin It