logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

300 paczek dla dzieci już rozwiezione.

Paczki01To był pracowity grudzień dla Pani Joanny i Eweliny z naszej gminy. Panie postanowiły zebrać słodycze dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, Domu Samotnej Matki oraz podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzięki aukcji zakrojonej na całym obszarze Powiatu Polickiego udało się przygotować prawie 300 paczek.

 

 

Do akcji zbierania dołączyły się szkoły, przedszkola, żłobki z gminy Kołbaskowo i gminy Dobra. Na szczodrość w tych trudnych czasach można było liczyć także ze strony firm i prywatnych anonimowych dobroczyńców, którzy przywozili nawet całe kartony łakoci. Z pomocą wielu znajomych pani Joanny i Eweliny udało się przygotować i rozwieść prawie 300 słodkich paczek.

 

  reklama

Fruktolinka

 

Ponad 200 słodkich podarków trafiło do dzieci ze Szczecińskich Domów Dziecka, Domu Samotnej Matki w Karwowie, Rodzinnych Domów Dziecka w Szczecinie. Smakowite paczki trafiły także do dzieci z rodzin w bardzo trudnej sytuacji życiowej oraz rodzin wskazanych przez Ośrodki Pomocy Społecznej w Kołbaskowie i Dobrej.

  reklama

Hair-House

 

Łącznie było ponad 300 paczek, do akcji włączyły się również szkoły i żłobki ze Szczecina. Łącznie około 165 trafiło do domów dziecka, domu samotnej matki oraz rodzinnych domów dziecka. Reszta trafiła do podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołbaskowie i w Dobrej odpowiednio 65 oraz 50. Dodatkowo podarki trafiły do kilkunastu rodzin dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

reklama

Auchan rekrutacja

 

 

Chciałabym podziękować w imieniu Swoim, Asi a przede wszystkim tych wszystkich dzieciaków ich wychowawców za wszystko co udało się zrobić - mówi Ewelina Wazdrąg. A udało się ogromnie dużo! Żadna z nas nie sadziła ze będziemy w stanie spełnić 100% potrzeb o których wiedziałyśmy, tak się stało a poza tym dotarłyśmy do dodatkowych dzieciaków i placówek w ktorych ta pomoc była potrzebna - to niesamowite jak wielu ludzi mimo swoich problemów i zobowiązań zechciało się włączyć w akcje, ile osób nie przechodzi obojętnie to naprawdę małe gesty dają taki rezultat. Wszystkim tym osobom z całego serducha dziekujemy! To był piękny czas… a radość dzieciaków na widok paczek, świadomość tego ze dzieki tym gestom mogły odbyć się spotkania choinkowe specjalnie dla nich jest pięknym zwieńczeniem tych ostatnich tygodni. Jesteśmy dumne z tego jak wielu dobrych ludzi mieszka wokół nas… a ich energia w organizacje zbiórek i wkład tylko napędzał do działania. Słyszymy się za rok.

 

Pin It