logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Ruszyła rekrutacja do Przedszkola Montessori Magnolia w Przecławiu!

Montessori PrzeclawNa przecławskiej mapie placówek oświatowych pojawił się ważny punkt. Pod adresem Przecław 3 otwiera się zupełnie nowe przedszkole i żłobek. To placówka oparta na kształceniu najmłodszych dzieci metodą Montessori, która tworzy indywidualny plan rozwoju dla każdego dziecka. Już dziś warto zapoznać się z bogatą ofertą tej placówki wyposażonej m.in w gabinet terapii integracji sensorycznej oraz pracownię logopedyczną.

27 lutego o godzinie 17.00 odbędzie się Dzień Otwarty, wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkole Montessori Magnolia, to miejsce, w którym z powodzeniem i niezmienną pasją budujemy przyjazne środowisko dla dzieci - mówi dyrektor placówki Anna Wojciechowska. Uniwersalność i ogromną popularność na całym świecie Metoda Montessori zyskuje poprzez możliwość tworzenia indywidualnego programu rozwoju dla każdego dziecka. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne, stawiamy je w centrum, otoczone szacunkiem i miłością.

Angielski każdego dnia! Dzieciom zapewniony zostanie najwyższy poziom wczesnej nauki języka angielskiego. Placówka współpracuje z "British Council" - instytucją reprezentująca Wielką Brytanię, która jest globalnym ekspertem w obszarze języka angielskiego.

Matematyka na najwyższym poziomie! "SensorialMath" - to jedyny w swoim rodzaju autorski program do nauki "Królowej Nauk", który sprawi, że dziecko w sposób atrakcyjny i przyjemny nauczy się matematyki. Placówka posiada unikatowe i wysokiej jakości, oryginalne pomoce rozwojowe Montessori. Zajęcia będą się odbywały codziennie, prowadzone przez wyspecjalizowanych nauczycieli, którzy stworzą indywidualny plan nauczania dziecka. W tym programie nauczania każdy rodzic będzie systematycznie otrzymywał ewaluację osiągnięć dziecka.

Taniec i ruch. Na terenie placówki mieści się sala gimnastyczna, duży plac zabaw, boisko i ogród Montessori. Prowadzona będzie szkoła baletowa w której dziecko wejdzie w świat teatru, baśni i przygody. Wykwalifikowana kadra instruktorów ze Szkoły Tańca Grycmacherów poprowadzi zajęcia z tańca towarzyskiego. Dzieci także uczestniczyć będą w zajęciach rytmiki i umuzykalnienia. W ramach placówki będzie funkcjonowało centrum terapii dziecięcej, z salami do zajęć Integracji Sensorycznej Tomatisa oraz poradnia logopedyczna.

Akademia kulinarna. W placówce prowadzone będą cykle warsztatów, które wprwadzą dziecko w świat kuchni i potraw z całego świata. Dzieci poznają sprzęt kuchenny i jego zastosowanie oraz savoir vivre przy stole. Misją przedszkola jest przygotowanie dziecka do życia, dlatego w przedszkolu samodzielnie przygotowują posiłki, wypiekają chleb, kiszą ogórki, piorą, prasują, szyją, czyszczą buty, pielęgnują ogródek i wykonują wiele innych czynności, które są częścią naszej codzienności, a dla dzieci stają się wielką pasją.

Obecnie w placówce trwa rekrutacja. Do grupy żłobkowej będą mogły uczęszczać dzieci w wieku od 18 do 30 miesięcy - a w grupach przedszkolnych w wieku od 2,5 do 7 lat. Już dziś warto zapoznać się osobiście z ofertą dydaktyczną placówki.

27 lutego o godzinie 17.00 odbędzie się Dzień Otwarty, przyjdź i osobiście zapoznaj się z ofertą Przedszkola. Zgłoś swój udział w spotkaniu elektronicznie, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Montessori 2

 

PRZEDSZKOLE MONTESSORI MAGNOLIA – TO UDANY START TWOJEGO DZIECKA!

 

Magnolia przeclaw

Przedszkole Montessori Magnolia Przecław
Przecław 3
72-005 Przecław

Tel 514 618 020
www.montessori-magnolia.pl
fb icon www.facebook.com/MontessoriMagnolia/

 

Już 27 lutego o godzinie 17.00 odbędzie się Dzień Otwarty, przyjdź i osobiście zapoznaj się z ofertą Przedszkola. Zgłoś swój udział w spotkaniu elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pin It