logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Zgon pod przedszkolem

zgon pod przedszkolem Dziś wczesnym rankiem pod przedszkolem "Wyspa Malucha" w Przecławiu zmarł jeden z mieszkańców. Prawdopodobnie zasłabł podczas porannego spaceru. Na miejsce zdarzenia wezwano policję. Pomimo podjętych prób ratowania życia i długiej reanimacji, nie udało się go uratować.

 

 

 

Dziś około godziny 05:50 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 otrzymaliśmy informację o nietrzeźwym mężczyźnie - mówi asp. sztab. Iwona Grefenheim KPP w Policach. Przytomnym, który śpi na chodniku w pobliżu jednej z placówek oświatowych w Przecławiu. Na miejsce skierowano patrol Policji, którego policjanci po przyjeździe, w związku z pogarszającym się stanem zdrowia mężczyzny, podjęli decyzję o reanimacji mężczyzny. Natychmiast wezwano Pogotowie, którego załoga przejęła dalszą reanimację mężczyzny. Reanimacja nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. 

Mężczyzna mimo szybko udzielonej pomocy - niestety zmarł.  O zdarzeniu powiadomiono Prokuratora Prokuratury Szczecin - Zachód w Szczecinie. Na miejscu trwają czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie okoliczności i przyczyn zgonu mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. 65-letni mężczyzna był mieszkańcem Powiatu Polickiego.
 
Rodzina zmarłego mieszkańca prosi czytelinków i internautów o odpowiedzialne zachowanie się w tej sytuacji, powstrzymanie się od zbytecznego komentowania wydarzenia na portalach społecznościowych, które nie wnosi nic do tego wydarzenia oraz nie "lajkowanie" tego postu.
 
Rodzinie zmarłego składamy kondolencje.

 

Pin It