logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Niebezpieczny wypadek na przejeździe w Stobnie [ZDJĘCIA]

wypadek stobno 1Dziś około godziny 13:00 doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem na przejeździe kolejowym w Stobnie. Kierowca białego Forda Mondeo nie zachował ostrożności i wjechał pod nadjeżdżający pociąg osobowy. Jak nieoficjalnie podaje TVP3 za kierownicą siedział były poseł Platformy Obywatelskiej.

 

 

Do wypadku doszło około godziny 13:00 na przejeździe kolejowym w Stobnie. Jest to ten drugi przejazd kolejowy, zlokalizowany zaraz za granicą wsi przy drodze powiatowej na Dołuje. Kierowca prawdopodobnie nie zachował ostrożności i wjechał pod nadjeżdżający pociąg jadący trasą Szczecin - Niemcy. Siła uderzenia w pojazd była bardzo duża, ale kierowca przeżył. Pociąg pchał po torach auto jeszcze około 200m zanim cały skład wyhamował.

Na miejscu pojawili się m.in. strażacy z OSP Kołbaskowo. Musieli oni uwolnić kierowcę z zakleszczonego auta za pomocą specjalistycznego sprzętu. Ranny został przewieziony do szpitala. Nieoficjalnie na stronach TVP3 podano, że za kierownicą Forda Mondeo siedział były poseł PO Cezary A. Nieprzytomnego kierowcę przetransportowano do szczecińskiego szpitala.

W pociągu który jechał na trasie Szczecin Główny - Bützow było sześciu pasażerów i obsługa. Nikt nie został poszkodowany.

 

Uwaga! Wypadek na przejeździe kolejowym w Stobnie. Kierowca przeżył.

Opublikowany przez Przeclaw24 Portal mieszkańców Przecławia i Warzymic na 18 grudnia 2017
Pin It