logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Tragiczny wypadek małżeństwa z Przecławia

wypadek pulawy 1Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Puławach (woj. lubelskie) w poniedziałek doszło do tragicznego potrącenia dwójki pieszych w podeszłym wieku. W przechodzące na pasach starsze małżeństwo uderzył samochód osobowy. W wyniku wypadku zmarła kobieta, a jej mąż walczy o życie w szpitalu. Okazuje się, że są to mieszkańcy Przecławia. Naszego Przecławia.

 

 

W informacji KPP Puławy czytamy :
"Do tragicznego wypadku doszło na ulicy Piaskowej w Puławach. Dwoje pieszych, 84-letni mieszkaniec gminy Kołbaskowo oraz jego 82-letnia żona na przejściu dla pieszych zostali potrąceni przez samochód osobowy. W wyniku zdarzenia kobieta zmarła, jej mąż z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu w Puławach. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło tuż przed południem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Piaskowej w Puławach.

Kierująca Toyotą, 76-letnia mieszkanka Puław potrąciła dwoje małżonków z gminy Kołbaskowo w województwie zachodniopomorskim. W wyniku tego wypadku oboje trafili do szpitala. Niestety na skutek doznanych obrażeń 82-latka zmarła, natomiast jej 84-letni mąż z poważnymi obrażeniami ciała przebywa w szpitalu. Jak wykazało badanie, kierująca samochodem była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, ustalają jego przyczyny."

Komenda Powiatowa Policji w Puławach prawdopodobnie szuka rodziny poszkodowanych. Dzwonili do mnie dziś popołudniu z policji z Puław - mówi Pani Helena, mieszkanka Przecławia. Pytali o rodziny Drzewieckich i Słowińskich z naszej wsi. Bo zanim ten Pan Aleksander stracił przytomność to podał te dwa nazwiska jako znajomych, sąsiadów. Dzwonili na telefon stacjonarny, być może dlatego, że jestem jedną z niewielu osób, które są starych książkach telefonicznych z numerem stacjonarnym.

Jeśli ktoś z mieszkańców jest coś w stanie pomóc - proszony jest o kontakt z KPP w Puławach pod nr tel. 081 889-02-10

 

wypadek pulawy 3

wypadek pulawy 2

Fot i materiały KPP Puławy

Pin It