logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Pomóżmy SP47 wygrać remont sali gimnastycznej.

sp47Szkoła Podstawowa im K. Makuszyńskiego w Szczecinie jako jedyna w naszym województwie zakwalifikowała się do finału konkursu "Moc Polskich Świąt". A jeśli wygra finał - to w nagrodę firma budowlana "Celma" wyremontuje kompleksowo ich salę gimnastyczną, która jest obecnie w opłakanym stanie. Dziś, pierwszy raz w historii portalu przeclaw24, zajmiemy się problemem nie dotyczącym naszej gminy.

 

 

Nie ważne czy kierujemy się lokalnym poczuciem patriotyzmu, czy chęcią wsparcia konkretnej akcji przedświątecznej - mówi Monika Świętoń mama Jakuba, ucznia SP47 - warto poświęcić chwilę i zagłosować na naszą szkołę. Sala gimnastyczna w SP47 jest w tragicznym stanie i w najbliższym czasie nie zanosi się na rychły remont z powodu braku środków.

Głosowanie, dla nas internautów, jest dość proste, wystarczy wejść na stronę www.celmapomaga.pl , wybrać szczecińską placówkę oraz potwierdzić swój głos. Głosować można tylko jeden raz dziennie z danego komputera i nie trzeba się rejestrować. Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, aby sprawić radość dzieciom.

Akcja trwa od 26 listopada do 24 grudnia, szkoła podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego przy ul. Jagiellońskiej 59 wczoraj objęła prowadzenie w konkursie. Ale do zwycięstwa jeszcze daleko. Finał konkursu za miesiąc w Wigilijną Noc, a całą akcję można również śledzić na Facebooku.

Wszyscy jesteśmy Świętymi Mikołajami - głosujmy!

 

Pin It