logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Festyn w Warniku - dobra zabawa mimo niepogody

piknik-w-warniku22 września w Warniku odbył się festyn sportowo-rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie LZS Warnik. Organizatorzy przygotowali w tym dniu wiele atrakcji, odbył się m.in. dziecięcy turniej piłki nożnej, konkurs karaoke oraz przejażdżki radiowozem policyjnym na sygnale.

 

 

 

W programie nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci, były dmuchane skakańce, strzelanie z paintballa, pokazy w wykonaniu straży pożarnej, straży granicznej oraz policji. Początek imprezy był wyjątkowo udany, popołudniu niestety spadł deszcz. Mimo to mieszkańcy dobrze bawili się do późnego wieczora.

Nowością w tym roku było muzyczne prowadzenie imprezy - tutaj w roli konferansjera sprawdził się DJ Zdzisław. Był poczęstunek wojskową grochówką, pajdą chleba ze swojskim smalcem, kawą "a'la Warnik" i domowym ciachem. Przyjechali trójkołowcy z Mierzyna i Gryfina, jednośladowcy - motocykliści na swoich wspaniałych maszynach oraz zabytkowy samochód "Warszawa". W turnieju piłkarskim pierwsze miejsce w grupie starszych 11-14 lat zajęła drużyna Victorii Przecław, a w rywalizacji młodszych 6-10 lat - piłkarze z Warnika.

Piknik jak co roku zorganizowało nasze stowarzyszanie - mówi Paweł Baczyński z LZS Warnik - jednak jest bardzo liczne grono pomocników i darczyńców, bez których taka impreza napweno nie odbyłaby się. Mam nadzieję, że uda mi się wszystkich wymienić i nikogo nie pominę. Dziękuję Firmie "Target" za dmuchańce i inne zabawki, GZ LZS Kołbaskowo, Stadninie z Bobolina, Victorii 95 Przecław, Radzie Sołeckiej Warnika i Sołtysowi. Straży Pożarnej ze Smolęcina, Straży Granicznej, Policji z Przecławia i Mierzyna, Dyrekcji Szkoły w Kołbaskowie i Będargowie. Wielkie dzięki mieszkańcom za ciasta, smalec i dużą pomoc organizacyjną, Kamili Wyrębskiej, Gosi Klebańskiej ze Spartakusa, Jeziorkom z Moczył, Darkowi Ludwiczakowi, Gienkowi Pietrzakowi. Jak zawsze można liczyć na obecność i wsparcie Pan Wójt i dziękuję za pomoc przy rozbudowaniu Warnika, poszerzeniu placu i boiska, nowe ławki, kosze i nasadzenia.

Sponsorami imprezy były także firmy prywatne m.in. W-Trans, Alfa-Fruit, Ciroko, Komputronik, Cyfrowy Polsat, Hopek, TOM Złom, Siemaszko, Beker, Partner-Ship oraz Zielińscy.


Pin It