logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Wypełnij ankietę czytelnika biblioteki

wypelnij-ankieteAby określić oczekiwania i potrzeby w zakresie czytelnictwa mieszkańców gminy oraz poprawić jakość pracy bibliotek, pani dyrektor Anna Boczek opracowała ankietę skierowaną do obecnych jak i przyszłych czytelników bibliotek w Kołbaskowie i Przecławiu. Dla wygody internautów przygotowana została także w formie elektronicznej. Należy przeczytać uważnie wszystkie pytania i anonimowo udzielić na nie odpowiedzi.

 

 

W bibliotece w Przecławiu można wrzucać wypełnioną ankietę do skrzynki (w Kołbaskowie obecnie trwa remont, więc biblioteka jest nieczynna), lub wypełnić ją w wersji online przygotowanej przez nasz portal. Ankieta będzie także dostępna w wersji do pobrania na stronie Urzędu Gminy w Kołbaskowie oraz na stronie biblioteki. Na odpowiedzi czekamy do 15 grudnia.

Ankieta podpowie nam jakie książki należy zakupić - mówi P. Anna Boczek - jakich autorów preferują czytelnicy starsi i młodzież, po jakie czasopisma najchętniej sięgają ankietowani. Przymierzamy się także do wprowadzenia nowej formy czytelnictwa tzw. książki mówionej (audiobooki), które na pewno pozwolą ludziom starszym oszczędzić wzrok. Tej kwestii też dotyczy jedno z pytań. Również jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi ze strony czytelników dotyczące pracy bibliotek.
Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać wymogą czytelniczym naszej lokalnej społeczności, i przekonać do czytania książek, które wzbogacają nasze życie bo przecież jak pisał Umberto Eco - "Kto czyta książki, żyje podwójnie"
Poza ankietą zapraszamy Państwa na wystawę malarstwa dwóch Pań malarek,Wiesławy Siebert oraz Doroty Szynkaruk, z koła "Indygo" którą można oglądać do końca listopada. Zachęcam także do śledzenia naszej strony internetowej, na której na bieżąco umieszczamy informacje dotyczące tego co się dzieje w naszych bibliotekach.

 

ANKIETA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ - DO WYPEŁNIENIA ON-LINE - DOSTĘPNA JEST TUTAJ

ANKIETA DO POBRANIA, WYDRUKOWANIA I WRZUCENIA DO SKRZYNKI - DOSTĘPNA JEST TUTAJ

Pin It