logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Za miesiąc wielkie święto sportu!

FF Cup 2018Przed nami duża sportowa impreza w Przecławiu. Na nowym obiekcie szkolnym obędzie się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Według zapewnień organizatora na początku września do Przecławia ma przyjechać około 500 młodych piłkarzy z 50 drużyn z całej Polski. Dodatkową atrakcją imprezy będzie przyjazd zawodników Lecha Poznań.

 

 

Dla najmłodszych piłkarzy będzie to już czwarty turniej o puchar wójta gminy Kołbaskowo. Pierwsza edycja odbyła się w styczniu 2016 na sali gimnastycznej. Kolejna odbyła się jeszcze w tym samym roku we wrześniu na przecławskim stadionie szkolnym. Trzeci turniej, mimo iż był największy pod względem ilości zawodników, należał do najbardziej pechowych - ze względu na kapryśną pogodę. Miejmy nadzieję, że w tym roku deszcz nie popsuje planu organizatorom. Tym bardziej, ze impreza będzie dwudniowa a przez przecławski stadion szkolny przewinie się 500 zawodników.

Najdalsze drużyny przyjadą z Zielonej Góry, Poznania i Wrocławia - mówi Tomasz Kobielski z Football Factory. Zawodnicy z Wrocławia będą mieli zapewniony nocleg, ponieważ przyjeżdżają na dwa dni.

Na chwile obecną udział w turnieju potwierdziły min. Football Academy, Arkonia Szczecin, Salos Szczecin, Hutnik Szczecin, R Football Goleniów, Warta Gorzów, Stilion Gorzów, Błękitni Stargard, FC Wrocław 2010, Wratyslavia Wrocław, Gavia Choszczno, Football Arena, Football Factory Przecław, Football Factory Chociwel, UKS Energetyk Junior Gryfino, Pogoń Szczecin oraz Lech Poznań.

Nowością w tym roku jest to, że turniej odbędzie się w dwóch terminach 8 i 9 września. W sobotę zagrają od godziny 9:30 roczniki 2012 i 2013 a o godzinie 14:00 rocznik 2011. W niedziele 9 września od 9:30 gra rocznik 2010 a od godziny 14:00 roczniki 2009 i 2008

To jest piłkarskie święto dla małych sportowców, zapraszamy do zapisów, są jeszcze wolne miejsca - mówi T. Kobielski. Zapraszam też do współpracy sponsorów oraz okoliczne firmy. Potrzebujemy m.in profesjonalnego zewnętrznego nagłośnienia. Będzie możliwość wywieszenia banerów reklamowych oraz prezentacji firm podczas imprezy. Loga sponsorów i nazwy firm znajdą się także ma plakatach i materiałach prasowych dla mediów. Szczegóły pod nr tel 791 273 003.

 

FF cup o puchar wojta gminy

A tak bawiliśmy się podczas drugiego turnieju.

Pin It