logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

3 miejsce na koniec jesieni

kp przeclawBardzo dobrze kończą jesienny sezon piłkarze z Przecławia. Drużyna KP Przecław, debiutująca w A klasie Szczecin gr. 4, po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce w tabeli. Zawodnicy od samego początku rozgrywek szli jak burza, zanotowali aż dziesięć zwycięstw na swoim koncie. Tylko dwa razy zremisowali, a zeszli z boiska pokonani tylko jeden raz. Jak na beniaminka i drużyny tworzonej od podstaw to wynik należy uznać za bardzo dobry. Przypomnijmy, że w tej samej grupie gra także Zryw Kołbaskowo, który kończy tą rundę na 11 miejscu.

 

Drużyna z Przecławia traci do lidera z Babinka 5 punktów, a do wicelidera z Cedyni tylko jeden punkt. We wszystkich spotkaniach zawodnicy z Przecławia zdobyli 43 bramki, co daje czwarty wynik w lidze.

Myślę, że najtrudniejszy dla nas był pierwszy mecz - mówi Krzysztof Jakubczak Prezes KP Przecław. Pierwszy jest zawsze najważniejszy i długo zostanie w pamięci. Mieliśmy wtedy wyjazdowe spotkanie w Babinku z miejscowym Ogniwem. Zremisowaliśmy 1:1, ale emocje były ogromne. Udało zbudować się fantastyczną drużynę. Grają w niej piłkarze, którzy mają i 45 lat i grają zawodnicy poniżej 18 roku życia. Drużyna bardzo dobrze się zintegrowała.

Najlepsi strzelcy zespołu to - Piotr Żołnowski - 8 bramek, Dariusz Duks - 7 bramek i Karol Zaborowski - 6 bramek. Drużynę przez całą rundę prowadził trener - Arkadiusz Sztadilów.

KP Przecław na 25 listopada planuje ostatni trening przez przerwą świąteczno-noworoczną. Trenować ostatni raz też będą młodsi zawodnicy. Potem wracają na boiska w połowie stycznia 2016, najmłodsi oczywiście zagrają pod dachem, na obiektach szkolnych.

Przed nami teraz intensywny okres przygotowawczy, na wiosnę postaramy się powalczyć o awans - dodaje K. Jakubczak. Wszystkim kibicom dziękujemy za wsparcie.


Tabela po rundzie jesiennej - A klasa Szczecin gr. 4 sezon 2015/2016
 
1.      Ogniwo Babinek        37 pkt
2.      Czcibor Cedynia        33
3.      KP Przecław           32
4.      Goplana Żabów         24
5.      Pro-Team Żarczyn     22
6.      Łabędź-GryfHurt Widuch. 18
7.      Chrobry Lisie Pole      15
8.      Witniczanka Witnica   15
9.      Czarni Czarnówko      12
10.      Rurzyca Nawodna    11
11.      Zryw Kołbaskowo   11
12.      Iskra Banie              10
13.      KLUKS Krzywin       10
14.      Unia Swochowo        9

Pin It