logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Magia jazzu w Przecławiu! [BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI]

GOKSiR jazz eventWójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz zaprasza na noworoczny koncert jazzowy „One Voice – Jednym Głosem” do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Na scenie zaprezentują się znakomici artyści jazzowi, na czele z Sylwestrem Ostrowskim, oraz gościnnie zespoły wokalne z gminy Kołbaskowo. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2024 r. Wstęp nieodpłatny!

 

 

 

Projekt "One Voice" to szeroki program edukacyjno-artystyczny autorstwa cenionego szczecińskiego saksofonisty, kompozytora i producenta muzycznego - Sylwestra Ostrowskiego. Projekt łącząc różne style muzyczne – jazz, blues, gospel, swing i r'n'b – skupia się na tworzeniu nowych wyjątkowych utworów. Ostrowski wraz z artystami zrzeszonymi w „One Voice” odwiedzi Gminę Kołbaskowo już w lutym tego roku.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

Hair-House

WolneSlowa GIF

Ancora Warzymice

 

Koncert poprzedzą specjalnie przygotowane na tę okoliczność, poprowadzone pod okiem Sylwestra Ostrowskiego, jazzowe warsztaty dla zespołów z terenu gminy Kołbaskowo. Warsztaty odbędą się 6 i 7 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Efekt warsztatów usłyszymy w niedzielę 11 lutego. O godz. 17.00 na scenie GOKSiRu zagrają: Ostrowski z zespołem Rey & Syl, duet Sławek & Nailah, gwiazda amerykańskiego jazzu - perkusista Eric Allen oraz polski "młody lew" gitary - Jakub Mizeracki. Gościnnie wystąpią także Nadodrzanki, Retro i Siadliczanki.

Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny. Wejściówki dostępne są online na biletomat.pl oraz bezpośrednio w recepcji GOKSiR, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Z uwagi na otwarty charakter wydarzenia, każda zainteresowana osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.

 

GOKSiR jazz materialy

Pin It