logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

WOŚP Przecław [PLAN IMPREZY]

WOSP PrzeclawZ przyjemnością informujemy o tym, co Gmina Kołbaskowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, wraz ze wspaniałą społecznością gminy oraz przyjaciółmi spoza niej, przygotował na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie ciekawie, smacznie i radośnie! Zapraszamy do Przecławia w niedzielę 28. stycznia. Oto program sztabu nr #7082.

 

 

 

Finał WOŚP zaczniemy już… w sobotę 27 stycznia! Z samego rana z inicjatywy OffroadEvents odbędzie się zlot miłośników pojazdów 4x4. Rozpocznie się o 7:30 od licytacji gadżetów orkiestrowych w holu GOKSiR, a później przeniesie się na bezdroża powiatu polickiego. Prezentacja uczestniczących w orkiestrowym rajdzie pojazdów jest niezwykle efektowna – gorąco więc zapraszamy do porannego uczestnictwa w niej także w roli widzów.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Zasadnicze aktywności odbędą się w niedzielę w paru przestrzeniach: wewnątrz budynku (hol, sala widowiskowa, sale warsztatowe na I piętrze, strefa fitness Fun Fit oraz restauracja Rucola food&coffee) oraz na zewnątrz (płyta główna, przestrzeń rekreacyjna, strefa off-roadowa). Startujemy o 10:00 i świętujemy do wieczora.

  reklama

Hair-House

 

Na scenie sali widowiskowej zaprezentują się: Przedszkole Publiczne Przecław, Szkoła tańca Keep, Przedszkole Publiczne Kołbaskowo, Flint Dance School, Szkoła Tańca Szyk, Przedszkole Wyspa Malucha, grupa wokalna Nadodrzanki, Szkoła Tańca Kasia Pawlak, Przedszkole Przylep, zespół Retro, Zespół taneczny z MamaMija UKS 55, Infinity Dance Studio, Polskie Towarzystwo Oświatowo-Kulturalne, Taniec Irlandzki, grupa wokalna Siadliczanki, Szkoła Tańca Milagro, grupa teneczna SGA MKS Pogoń Szczecin, Uniwersytet Trzeciego Wieku Arabesca, Queenkutee - Julia Suchy, Szkoła Tańca Rytmix oraz Cosplay Catwalk.

  reklama

WolneSlowa GIF

 

W pozostałych przestrzeniach wnętrza GOKSiR-u będą miały miejsce liczne stoiska z przedmiotami do licytacji i poczęstunkiem, strefa fitness, strefa fryzjerska, strefa badań prowadzonych przez medyków z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz fotobudka. Na zewnątrz odbędzie się doroczny bieg dla zdrowia z okazji WOŚP, zimowy turniej siatkówki, pokaz psich umiejętności - agility. Odważni będą mogli spróbować przejechać się po bezdrożach profesjonalnym autem off-road. Grupa Cichy-Zasada wystawi białego busa, który będzie można kompletnie okleić serduszkami. A o zmierzchu tradycyjnie odpalimy światełko do nieba. Dla wszystkich grających z nami – ciepły posiłek w postaci żurku i grochówki z kuchni polowej za wrzutkę do puszki zapewni sołectwo Moczyły.

 reklama

Ancora Warzymice

 

Organizatorzy mają zanadrzu jeszcze kilka innych ciekawych atrakcji, o których poinformujemy wkrótce. Przez cały czas wydarzenia obecni będą kwestujący wolontariusze, liczący na Waszą hojność. Przypominamy – celem 32. edycji WOŚP są płuca po pandemii.

Pin It