logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Tydzień Czerwonej Krwinki także w Przecławiu.

tydzien czerwonej krwinkiW najbliższy czwartek, 1 października do Przecławia przyjedzie specjalny ambulans do poboru krwi. W tym dniu, w ramach Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki" będzie można oddać honorowo krew. Wszystkich chętnych mieszkańców zapraszamy w tym dniu pod przecławskie gimnazjum o godziny 8.00 do 13.00

 

 

 

Powiat Policki, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Rzeczypospolitej Polskiej Klub Honorowych Dawców Krwi im. H. Dunanta w Policach wraz z gminami Dobra, Kołbaskowo, Nowe Warpno i Police serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Polickiego do wzięcia udziału w akcji poboru krwi pn. "Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki".

Cała akcja rozpocznie się już w poniedziałek 28 września, kiedy to ambulans przyjedzie do Polic. Dzień później stać będzie przy OSP w Dobrej. W środę zawita do Nowego Warpna. W czwartek, właśnie do Przecławia. Cała akcja zakończy się w piątek 2 października przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Policach.

Więcej szczegółowych informacji na plakacie poniżej.

tydzien czerwonej krwinki plakat

Na zdjęciu - pobór krwi podczas Białej Soboty 2012 w Przecławiu.

Pin It