logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Zapraszamy na II Forum Gospodarcze Gminy Kołbaskowo

2ForumGospodarcze-Wójt Gminy Kołbaskowo – Małgorzata Schwarz, serdecznie zaprasza do udziału w II Forum Gospodarczym Gminy Kołbaskowo, które odbędzie się 22 września  2014 r. w Obiekcie Wypoczynkowo-Gastronomicznym „uŚnieżków” w Smolęcinie.

 

 

 

 

W ramach Forum przedstawione zostaną formy wsparcia dla przedsiębiorców oferowane przez: Urząd Pracy w Policach, Północną Izbę Gospodarczą, Szczeciński Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Ponadto przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich wskaże do jakich instytucji zwrócić się o pomoc oferowaną ze środków unijnych. Druga część Forum będzie przebiegała w formie warsztatowej i poświęcona będzie sposobom kreowania pozytywnego wizerunku firm i osób je reprezentujących. Poznać będzie można także najważniejsze zasady etykiety i savoir- vivre, które przydatne są w działalności biznesowej.

 

Podczas Forum do dyspozycji przedsiębiorców przygotowane będą stoiska informacyjno-doradcze: Powiatowego Urzędu Pracy, Banku Zachodniego WBK, Północnej Izby Gospodarczej, Głównego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego.

 

Do udziału w Forum zaproszeni są właściciele bądź przedstawiciele firm, które posiadają siedzibę lub oddział na terenie Gminy Kołbaskowo, albo prowadzą działalność na terenie gminy.

 

Udział w Forum Gospodarczym  jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia udziału poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr: 91 311 95 10 wew. 22.  Szczegółowy program Forum znajdą Państwo poniżej.

 ii-forum-winietka

 

II Forum Gospodarcze Gminy Kołbaskowo
22 września 2014 roku,
Obiekt Wypoczynkowo-Gastronomiczny „uŚnieżków”, Smolęcin 18, 72-001 Kołbaskowo

8.30

Rejestracja uczestników

9.00

Małgorzata Schwarz Wójt Gminy Kołbaskowo, Ryszard Wierzbicki – Przewodniczący Rady Gminy Kołbaskowo - otwarcie forum

9.15

Jan Sławczyński – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach - możliwe formy pomocowe dla przedsiębiorców

9.30

Damian Czarnowski – Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Zachodniopomorskim - do kogo zwrócić się o wsparcie?

9.45

Magdalena Kurtiak - Szczeciński Fundusz Pożyczkowy Sp. o.o. - oferta Funduszu w postaci pożyczek udzielanych w ramach Inicjatywy JEREMIE dla MŚP

10.00

Marcin Rabczyński – Północna Izba Gospodarcza - formy wsparcia lokalnych przedsiębiorców

10:15

Przerwa

 

10.30

Beata Mąkolska Admolto - dla grupy I - Profi Biznes Group Magdalena Janiak. Dla grupy II - Kreowanie wizerunku w biznesie cz. 1

12.30

Przerwa kawowa

 

12:45

 

Beata Mąkolska Admolto - dla grupy I - Profi Biznes Group Magdalena Janiak. Dla grupy II - Kreowanie wizerunku w biznesie cz. 2

14.45

Lunch

15.15

Sesja pytań otwartych dla uczestników Forum, dyskusje indywidualne

Więcej szczegółów na stronie www.kolbaskowo.pl