logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Aldi, McDonald's, KFC - co jeszcze się (z)buduje?

Co sie zbudujeIntensywnie rozwijają się punkty handlowe w naszej okolicy. Przy ulicy Floriana Krygiera trwają prace nad kilkoma obiektami, które wkrótce zostaną oddane do użytku. W przyszłym roku możemy spodziewać się otwarcia nowego dyskontu spożywczego, ale już w tym roku będziemy mieli okazję delektować się posiłkami w dwóch szybkich restauracjach, które dodatkowo oferują obsługę "drive-in".

 

 

Jak informuje DNHS Park, właściciel Rondo Hakena Park, proces obsadzania powierzchni handlowych w całym centrum handlowym jest już na ukończeniu. Ostatnie wolne miejsca zostały wynajęte przez firmy Dealz i Action. Pozostała tylko niewielka powierzchnia o rozmiarze około 30m2, gotowa do natychmiastowego wynajęcia na cele handlowe. Ponadto, na wjeździe do centrum handlowego budowany jest obszerny pawilon handlowy o powierzchni 700m2.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Pawilon ten będzie miejscem działalności dla różnorodnych przedsiębiorstw, w tym restauracji KFC z usługą "drive-in", dużej kawiarni, biura podróży, kwiaciarni, sklepu oferującego rolety i markizy, lokalnej garmażerii oraz restauracji wietnamskiej. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu tego roku, a ich zakończenie planowane jest na koniec grudnia. Czy te punkty będą dostępne jeszcze w tym roku? To zależy od tempa wykańczania wnętrz przez poszczególnych najemców.

  reklama

Hair-House

 

W odległości zaledwie 200 metrów od tego miejsca trwają prace budowlane nad nową restauracją McDonald's. Zlokalizowana przy drodze dojazdowej do nowego osiedla "Apartamenty Cukrowa" firmy Budnex, ta klasyczna restauracja będzie oferować również opcję zamówienia jedzenia bez wychodzenia z samochodu. Jednak najbardziej oczekiwanym wydarzeniem w naszej okolicy jest budowa nowego dyskontu "Aldi".

 reklama

Ancora Warzymice

 

Dyskonty "Aldi" mają swoich licznych fanów, którzy polubili tą sieć handlową za sposób sprzedaży oraz ich własne marki, które są niedostępne w innych sklepach. O ile budowa restauracji McDonald's zakończy się 24 listopada. To w przypadku budowy dyskontu "Aldi" - na rozpoczęcie prac trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

 

KFC