ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo - Stowarzyszeniem !

kpgk-stowarzyszeniemJest nam niezmiernie miło poinformować, że Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zmienił swój status prawny i od trzech tygodni jest już stowarzyszeniem. KPGK posiada osobowość prawną, stronę internetową oraz kilkunastu członków pełnych zapału do pracy. Stowarzyszenie jest otwarte na pomysły mające na celu poprawę integracji mieszkańców gminy Kołbaskowo. Jeśli jesteś aktywny, masz pomysł, chciałbyś aktywnie działać w swojej najbliższej okolicy - zapraszamy na spotkanie 9 lipca w Przecławiu.

 

 

11 czerwca 2012 w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000423613 zarejestrowane zostało Stowarzyszenie  Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo.

Celem naszego stowarzyszenia jest działanie na rzecz mieszkańców gminy Kołbaskowo - mówi prezes stowarzyszenia Małgorzata Schwarz. Zapraszam serdecznie do współpracy osoby z inicjatywą.  Jesteśmy otwarci na pomysły - razem możemy zrobić więcej.

Kilkunastu członków założycieli, wspieranych przez społeczników z terenu gminy, od kilku lat zajmuje się działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Do największych cyklicznie organizowanych przez nich imprez należą: Biała Sobota i Halloween. Organizowane były też spotkania dla młodych mam oraz imprezy taneczne w Dworskim. Członkowie Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo mają wiele pomysłów, które zamierzają wprowadzić w życie. Pierwszym sprawdzianem działalności będzie organizacja kolejnej "Białej Soboty" oraz imprez towarzyszących, które odbędą się 15 września w Przecławiu.

Chcemy aktywnie działać na terenie naszej gminy - mówi wiceprezes Adrian Guranowski - i oczywiście wszystkich mieszkańców naszej gminy do tej aktywności zapraszamy. W statucie mamy przewidziany szeroki zakres działalności i zapewne każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Stowarzyszenie KPGK planuje pozyskiwać środki na działalność statutową z funduszy zewnętrznych - także z UE. Obecnie działalność będzie finansowana przez członków stowarzyszenia. Więcej informacji o stowarzyszeniu oraz jego statut na stronie www.kpgk.org


ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA SPOTKANIE
PONIEDZIAŁEK 9 LIPCA - godz.18.00
Świetlica przy Mex Markecie

 


Pin It